2733
2734
هفت هشت ماه پیش ی توده ای تو سینم حس کردم  اونموقع درد نداشتم فقط سوزن سوزن میشد سینم بعد الا ...

دقیقا منم این حسو دارم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با توجه ب حرفای بجه ها انگار چیز خاصی نیست انشالله ک برای شما هم چیز خاصی نباشه

انشالله عزیزم،همچنین شما

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2728
2738
سلام خوبی ماتیسا چی شده بودی؟ رفتی دکتر؟ منم ارز این فکرا زیاد میکردم چند وقت پیش رفتم سونو چیزی نب ...

عه سلام عشقم😍😍.مرسی من خوبم تو چطوری؟هیچی ی چیزی توی سینم حس کردم ولی هنوز نرفتم دکتر

وای نمیدونی چقد ب یادت بودم. وقت نمیشد بهت پیام بدم

بعضی چیزا جبره، اختیار نیس..!
قربونت گلم کاشکی بدشم بهم یه خبری بدی ولی من به دلمه چیزی نیست سنیم نداری،اما حتما دکتر برو  

سلام عزیزم..خوبی؟شما بودی گفتی بهت خبر بدم راجع ب توده ی توی سینم درسته؟

دیروز رفتم دکتر گفتش احتمالا کیسته و مشکلی نداره برای اطمینان هم ی سونو برام نوشت..گفتم بهت اطلاع بدم دوست مهربونم☺

بعضی چیزا جبره، اختیار نیس..!
منم رفتم سه تا سونو سه تا توده فيبرو ادنوم دارم فقط سونو گفته به نظرتون چيكار كنم ممكنه سرطان باشه

نه عزیزم فیبرو ادنوم سرطان نیس . وقتی اسم فیبرو آورده نگران نباش. دور از جونت اگه سرطان باشه خودشون میفرستن برای نمونه برداری 

نگران نباش خداروشکر مشکلی نداری

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2706