2737
2734

امشب عقد صمیمی ترین دوستم بود شوهر عوضیم یه کاری کرد که نرم جشن عقدش به خدا خسته شدم همه طلاهامو فروختم وقتی مشکل داشت تا چند سال ماشین نداشت با بدبختی میرفتیم خونه مادرم اینا که تو یه شهر دیگه هستن الان به من میگه پولکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا گفت پولکی

امیرمؤمنان علی(ع)- خطاب به قنبر- که می‌خواست به کسی که به او ناسزا گفته بود، ناسزا گوید- می‌فرماید: آرام باش قنبر! دشنامگوی خود را خوار و سرشکسته بگذار تا خدای رحمان را خشنود و شیطان را ناخشنود کرده و دشمنت را کیفر داده باشی. قسم به خدایی که دانه را شکافت و خلایق را بیافرید، مؤمن پروردگار خود را با چیزی همانند بردباری خشنود نکرد و شیطان را با حربه‌ای چون خاموشی به خشم نیاورد و احمق را چیزی مانند سکوت در مقابل او کیفر نداد. (أمالی شیخ مفید، ص118، ح2)
2731
2738

امروز گفت پول نقد داری توی خونه من دیگه نرم از عابر بانک پول بگیریم برای هدیه جشن عقد گفتم آره گفت برو کارتتو بیار بزنم به کارتت گفتم شماره کارتم توی گوشیت هست داد کشید تو تنبلیت میاد پاشی کارتتو بیاری از بس تنبلی 

بابا طلا و ماشین و ول کن چرا نذاشت بری

منم میخواستم همینو بگم دمت گرم 😚

مهم نیس فقیری یا پولدار "انسان" که باشی سرت پیش   خدات و خودت همیشه بلنده 💓هیچی مثل ی وجدان اروم نیست😌خدایا خودت مراقب خانوادم باش عشق هام همسرم ❤🧑....دختره عزیزم💜 👧و پسرکوچولوی نازم 💙👦

گفتم چه ربطی داره بعدا بازم با عصبانیت برگشت گفت اصلا خودت ببر هدیه من پول نمیدم گفتم یعنی چی هرچی میشه میگی خودت مگه من چقدر پول دارم رفتم کارتمو اووردم برگشته میگه آهان گفتم خودت پولو ببر چطور عین فنر رفتی کارتتو اوردی

گفتم درست صحبت کنم بعد قبل عید ۲میلیون از من پول قرض گرفت برگشته میگه این ۲۰۰تومنو می‌زنم به حساب اون حسابمون یعنی من باید ۱میلیون هشتصد تومن دیگه بعدا به تو بدم

2706