2703
2553
عنوان

رنگ موی بلوند روشن

181 بازدید | 6 پست

سلام دوستان راهنمایم کنین رنگ موهام واسه عید بلوند کردم الان میخوام تغییرش بدم چه رنگی از روش بگیرم بزارم خوب عالی در میاد درزمن رنگهای خیلی تیر هم به من نمیاد چه رنگی کنم توی عکس یکم حالت قرمزی میزنه این طوری نیست 

BEHNAM 

موهای منم الان همین رنگ هست میخواستم نسکافه ای روشن کنم ولی اینقدر موهام سوخته و میریزه که ترسیدم

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی نسکافی در میاد موهای من نمیریزه

چون الان رنگ موهامون بلوند هست تقریبا هر رنگی میشه زد نسکافه ای روشن هم فکر میکنم خوب دربیاد ولی قبلش از یه آرایشگر هم بپرس

میشه لطفا واسه شفا و سلامتی داداشم یه امن یجیب بخونید؟ ممنون از همگی     ( أَمَّن یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَیَکْشِفُ السُّوءَ )
2720
چون الان رنگ موهامون بلوند هست تقریبا هر رنگی میشه زد نسکافه ای روشن هم فکر میکنم خوب دربیاد ولی قبل ...

رنگ پوست من گندمی و رنگهای تیر بهم نمیاد من میخواستم دودی نفری بزنم به نظرت درمیاد

BEHNAM