2726

سلام دوستان من فردا نمونه برداری  از جفت دارم.قبلا  برای دو اردیبهشت  نوبت داشتم که شوهرم گفت  چک کن ببین قمر در عقرب نباشه  منم چک ک ردم و نبود ولی بعد بدلیل مسافرت دکتر  قرار بود یه هفته  بعدش بریم یا دوروز  قبلش که دیه من چک نکردم و گفتم فردا بریم  که شب عید . الان فهمیدم فرد درا  قمر در عقربه و شوهرم میگه  چرا کاری بهت میسپارم  درست انجام نمیدی. همینطور دلم گرفته بود  حالا دیگه  بدتر شدم. بنظرتون  چکار کنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واسه اینکار مهم نیست قمر در عقرب باشه یا نباشه !  شوهرتون خیلی حساسه اون واسه زمان نطفه بستن ...

آره  خیلی حساسه والان تو این وضعیتی که من خودم دلم گرفته بی محلی میکنه میگه زندگی رو ول کردی کلا

من و همسرم  فامیلیم  و هر دو ناقل یه بیماری نادر

خیره عزیزم! 

قوی باش و ب همسرت بگو 

ازدواج و سفر در قمر در عقرب نهی شذه و تازه اگر مثلا حج واجب باشه با اینکه سفر هست باید حج انجام داد! و یا اگر اطلاعت از والدین باشه و نیاز به سفر باشه باید رفت! 

یعنی حتی با اینکه نهی شده در بعضی موارد الویت نیست 

واسه اینکار مهم نیست قمر در عقرب باشه یا نباشه !  شوهرتون خیلی حساسه اون واسه زمان نطفه بستن ...

سلام عزیزم من سوال دارم زحمت میکشی جواب بدی

مثلا اگر دوازده ساعت قبل قمردرعقرب اقدام کنیم بعد لقاح فرداش توی قمردرعقرب بشه بازم ایراد داره؟ یا فقط اقدام زمان قمردرعقرب نباشه؟ 

سلام عزیزم من سوال دارم زحمت میکشی جواب بدی مثلا اگر دوازده ساعت قبل قمردرعقرب اقدام کنیم بعد لقاح ...

چه سوال سختی 😁 ببخشید من جواب خودمو بگم  ببین این چیزی ک شما گفتید با این ساعت دقیق توسط پزشک هم قابل تعیین نیست! چون اسپرم حداکثر سه روز زنده میمونه تا هفت روز اما تخمک 24! بخاطر همین خیلی مهمه ک اولا ایا اصلا تخمک گذاری شده یا نه! ایا اسپرم خودشو میرسونه یا نه! ذهنتو درگیر نکن! 

حالا تحلیل شخصیم! اگر اقدام بخاطر نیاز یکی از زوجین باشه! یعنی هم قصد نی نی دار شدن هم اینکه حداقل یکی از زوجین نیاز داره حتما تامین بشه اگر نع ب فساد کشیده میشه مثلا مثلا ها! خود ارضایی مثاله ها ! لذا چون گفتن نیاز همسرتون رو باید هر طور شده براورده کنید حتی سوار بر شتر (نقل ب مضمون) این کار مهمتر از قمر در عقربه! مث همون قضیه حج ک گفتم! این نظر من هست البته! 

2706