2737
2734
عنوان

اکوی قلب جنین

1098 بازدید | 22 پست

خانمها شما توی تهران بیمارستان یا مرکز سونوگرافی میشناسید نزدیک میدان منیریه یا ولیعصر که اکوی قلب جنین انجام بده؟؟دور نباشه خیلی ممنون 

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو گوگل سرچ کن عزیزم راحتتر پیدا میکنی

هرجا رو میزنم بیمارستانه یا دوره وبرام امکان پذیر نیست رفتنش

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
برو کلینیک بیمارستان صدر برای تامین اجتماعی رایگان هم هست تو میدون ولیعصر  تو. نت سرچ کن ...

عزیزم چه روزایی هست راحت وقت میدن خدا خیرت بده

عه وا چی شده عزیزم؟  من تهران نیستم حیف جایی رو بلد نیستم

چیزی نشده عزیزم الان خودم میگم برم انقد که اکثر نوزادها بعد تولد مشخص میشه مشکل قلبی دارن وتوی سونوها مشخص نشده گفتم برم خیالم راحت شه

چیزی نشده عزیزم الان خودم میگم برم انقد که اکثر نوزادها بعد تولد مشخص میشه مشکل قلبی دارن وتوی سونوه ...

اها عزیزم ایشااله که نی نی کوچولو سالمه 😁

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
2738
چیزی نشده عزیزم الان خودم میگم برم انقد که اکثر نوزادها بعد تولد مشخص میشه مشکل قلبی دارن وتوی سونوه ...

آخی عزیزم 

نگران نباش غذاهای تند ..

مثل فلفل و ادویه نخور

حرص جوشم نخور نی نی منم وقتی دنیا اومد یه دریچه ش مشکل داشت که دکتر گفت تا 6 ماهگی خوب میشه و خوب هم شد الان 4 سالشه و هیچ مشکلی نداره

چی شده دکتر بهت گفته بری؟؟؟؟ اصلا نگران نباش انشالله که چیزی نیست سونوگرافیها هم انجام میدن اگه کر ...

نه برای اطمینان میرم اکثر نوزادها بعد تولد مشخص شده ناراحت قلبی دارن گفتم برم خیال خودم راحت شه مرسی گلم

اره خیلی راحت وقت داد شماره ش تو نت سرچ کن زنگ بزن من دو. بار رفتم یه بارش شنبه بود یه بارش چهار شنبه زنگ هم زدم خانومه گفت یه هفته قبل زنگ بزن وقت بگیر

من دیابت دارم دکترم گفت هفته ۲۰-۲۲ برو رفتم اونجا انجام دادم دکتر اونجا گفت چون دیابت داری یه بارم هفته ۲۸-۳۲ بیا که چک بشی

بیمارستان قلب رجایی دو ماه قبل زنگ میزدم وقت نمیداد زنه هم خیلی بد اخلاق بود اینجا هم راحت وقت داد هم دکترش خوب بود هم  رایگان بود

جاهای خصوصی شنیدم ۴۰۰-۵۰۰ تومنه

آخی عزیزم  نگران نباش غذاهای تند .. مثل فلفل و ادویه نخور حرص جوشم نخور نی نی منم وقتی دنیا ...

خدارو شکر پس خدارو صد هزار مرتبه شکر.انشااا همه بچه ها سالم بدنیا بیان 

بیمارستان قلب رجایی دو ماه قبل زنگ میزدم وقت نمیداد زنه هم خیلی بد اخلاق بود اینجا هم راحت ...

دستت درد نکنه شمارشو پیدا کردم فردا زنگ بزنم وقت بگیرم ازت ممنونم 

2706