2726
عنوان

من ۱۵۸ قدمه ، و شوهرم ۱۹۰

| مشاهده متن کامل بحث + 5909 بازدید | 125 پست
اذیت ننیشی با بچه، تو خرید سختت نیست پاشنه دار

بچه ندارم

تو خرید اکثرا کتونی میپوشم 

ولی تو تابستون بریم خرید صندل پاشنه یسره میپوشم خیلی راحتم

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر شوهر من هم یه بار گفت منم خندیدم گفتم ایشالله قدش ب شما بره....بقیه خصوصیاتش  ب من اونوقت ...

ایول چه جواب خوبی دادی. منم برم بگم. اخه نناز نظر هوش و تحصیلات و... از همشون بالاترم. 

یه وقتایی میگم بهشون که قدکوتاها باهوشترن !!😄

2728

من و همسرم هم اینجوری هستیم مهم نیست واقعا خودتو اذیت نکن به کسیم ربطی نداره به احتمال زیاد همسر توهم به خاطر ریزه میزه بودنت جذبت شده پس خوشحال باش عزیم 

🌼 نگار خانومم 🌼 در تلاشم شاد و مثبت اندیش باشم یه خانوم فووول انرژی مثبت 🌹💓🌹
عزیزم خالم قدش۱۵۰ شوهرش۱۹۰ خالمم هیچ وقت کفش پاشنه بلند نمیپوشه نهایت ۵ سانت بلند ترین کفششه خودم ...

وای چطور میتونید پاشنه بلند بپوشید 

من اصلا عادت ندارم 

مامانش هم خیلی پز قد میده ... من خیلی محلش نمیکنم 

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
وااا شما که تو خانوما قد بلند محسوب میشی همین اندازه خوبه دیگه... نکنه شوهرت انتظار نردبان داره؟؟ م ...

بله ولی شوهرم فامیل مادریم هست من کوتاهشونم همشون غولن ولی من بلند تر از این خوشم نمیاد اصلا هم خوبی نداره البته الان دیگه فهمیده 170بلند محسوب میشه 

پدر دختر دیده میشی اونموقعه 😑

منم عکس عقدمو نشون یه نفر دادم ... بهم گفت انگار بابایی ک بچه‌شو بغل کرده   

سفارش تایپ ، ترجمه ، پایان نامه و Spss پذیرفته میشود... عکس بفرست، صدا بفرست ، تایپ شده تحویل بگیر  
هیچ مشکلی ایجاد نمیکنه  من با همین تفاوت قد بیست ساله دارم زندگی میکنم  همسرم  همی ...

خداروشکر عزیزم

عشقتون همیشگی و روز افزون🌹

این روزا حال دلم خوب نیست،پر از استرس و ترس از رفتنم،خانما هرکس که خواننده ی این امضاست یه صلوات واسه حاجت رواییم بفرسته ،ممنونم ازتون😔😢
ایول چه جواب خوبی دادی. منم برم بگم. اخه نناز نظر هوش و تحصیلات و... از همشون بالاترم.  یه وقت ...

اره 

برا همین کلا 

شوهرم گاهی ب شوخی میگه راه میری مواظب باش زبونت زیر پات گیر نکنه خخخ

هر چی میگن با ادب و لی با طنز جواب میدم ...الان که خدا رو شکر با هم مچ شدیم قبلا حساسیتایی داشتند و..

2706