2733
2734
عنوان

میخوام طلاق توافقی بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 870 بازدید | 79 پست
چطور مطمئن شم

باید بری دفتر اسناد رسمی اونجا کتباً بنویسن شما در ازای دادن طلا و گرفتن خونه مهرتو میبخشی و وکالت بلاعزل طلاق رو میگیری، فقط یادت باشه احتمالا میخواد طلا ازت بگیره و خونه هم بهت نده تو جایی غیر از دفتر اسناد رسمی همچین کاری نکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ميشه بپرسم مهريتون چقدره؟ چون اگه خونه به نامش باشه ميشه مهرتون خود به خود در غير اينصورت به نظرتون ...

منم میترسم البته هیچوقت سر حرفش نمونده ولی چکار کنم چاره ای ندارم

2731
خانواده دارم ولی بابا ندارم ولی دیگه به خانوادم نمیگم چون شوهرم خودشو جلو اونا خیلی خوب نشون میده هم ...

شوهر منم جلو بقیه خوبه تو خونه هم خوبه هم بد 

منم بدیاشو تو خونمون گفتم 🤣

باید بری دفتر اسناد رسمی اونجا کتباً بنویسن شما در ازای دادن طلا و گرفتن خونه مهرتو میبخشی و وکالت ب ...

احتمالش رشوه هست که به دفتر دار بده بعد چون امضا داده نمیتونه شکایت کنه کارو باید از دادسرا پیش ببره

ميشه بپرسم مهريتون چقدره؟ چون اگه خونه به نامش باشه ميشه مهرتون خود به خود در غير اينصورت به نظرتون ...

نه عزیزم، خونه رو در ازای مهر نمیدن ماشین و خونه معمولی چیزی هست که میگن هرفردی برا زندگی بهش احتیاج داره و مهر از اونا پرداخت نمیشه، بله اگر یه خونه چندمیلیاردی داشت باید مهرشو میداد اما خونه ۲۰۰ تومنی نه

2738
چطور مطمئن شم

خوب شرط کن اول خونه رو توی یه جای خوب و معروف به اسمت بزنه بعد تو دادگاه طلاهارو بده ... سندم به چند نفر نشون بده تایید کنن

به خدا❤ ایمان دارم " حتی اگر سکوت کرده باشد.... 
نه عزیزم، خونه رو در ازای مهر نمیدن ماشین و خونه معمولی چیزی هست که میگن هرفردی برا زندگی بهش احتیاج ...

خب پس اگه اين طور باشه اين اقا حتي ترس از دست دادن خونشم كه نداره...

پس فقط ميخواد طلاهاي خانومو بالا بكشه...

خانم استارتر طبق روش هاي قانوني كه دوستان ميدن پبش برو خلاصه چون عمرا خونشو تقديمت نخواهد كرد

خوب شرط کن اول خونه رو توی یه جای خوب و معروف به اسمت بزنه بعد تو دادگاه طلاهارو بده ... سندم به چند ...

خب میگه میریم دادگاه اونجا میگم توافقمونو دادگاه انجام بده راست میگه؟

2706