2733
2734
عنوان

خيلي نگرانشممم😔😔

566 بازدید | 43 پست

دوست پسر كه نميشه گفت بهش

با همكارم دوستيم 5ماهه من ازون شعبه درومدم ولي باهم معمولا هرروز در ارتباطيم يبار خيلي طولاني شد ٩ روز بود تازگيام ٤روز ازش خبر نداشتم ولي ميدونستم مامانش مريضه خودش پيام داد گفت ببخشيد گرفتارم نيستم.

ولي حالا از دوشنبه شب كه باهم حرف زديم خبري ازش نيست.

تل..گرامش آخرين بازديد  زده last seen within a week تابحال سابقه نداشت اينو بزنه تل گرامش

واتس آپشم از دوشنبه دگ نديده.

يه خط ٩١٢داره نميدونه من شمارشو دارم😁😁فقط خانوادش دارن با اون هر دو سه روز يبار آنلاين ميشد اون خطشم ميبينم همينو نوشته😞😞

از طرفي مامانش مريض بود عمل كرده بود زخماش عفونت كرده بود ١٠روز بيمارستان بود ولي چندروز پيش گفت خوب شده مرخص شده.

يعني كجاس🤔🤔مامانش چيزي نشده باشه

گوشيش خراب نشده يعني(بعيد ميدونم)

نگرانش شدم

ولي دلم نميخواد اس ام اس بدم حس آويزوني بهم دست ميده با خودش ميگه چقدر پيگير منه.

شما بوديد جاي من چي ميكرديد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

شما رو فقط در حد دوست معمولی میدونه و حس خاصی بهتون نداره(که به خودش زحمت یه پیامم نمیده)بیخیالش بشید

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله
یعنی دوست اجتماعی هستید؟حسی بینتون نیست؟

نميدونم چي بگم

يه چيز بين دوست اجتماعي و دوست دختر دوست پسر

همين رابطه نسيه مونه كه همه چي رو خراب كرده

تو حرفامون عزيزم و عزيزدلم و قربونت برم هست

عزیزم غرور یعنی چی؟اگه دوستش داری زنگ بزن یا پیام بده بنظرم اونطوری فکر میکنه برات مهم نیست باشه یا نباشه...اگه من بودم اینکارو میکردم

خواهرای گلم میشه واسه خوشبختی و عاقبت بخیری همه جوونا و واسه خوشبختی من صلوات بفرستی؟؟ممنونم از دعای خیررت🌹🌹😙😙
2706