عنوان

بخورنخورهای بارداری

214 بازدید | 14 پست

وای بچها دارم میمیرم از استرس هرچیزی ک میخورم پشیمون میشم میگم خطر ناک نبود خوردم؟

بچها عدسی تو ماه اول بارداری میتونم بخورم؟

چی بخورم چی نخورم؟ مغز چون طبعش گرمه خطرناک نیست؟مرغ چی میتونم بخورم؟ باید دور گوشیم نباشم زیاد نه؟

نی نی من خدا تو رو برامون حفظ کنه😍

فست فود غذای کنسروی شیرینیجات مصنوعی جگر ونمک زعفران حذفه

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ول کن بابا بخور. مگ میشه ادم چیزایی ک دوست نداره رو نخوره.همه چی  بخور فقط کم. فقط چیزای قاعده اور نخور

فرشته مامان بی صبرانه منتظرتم😍دلم اغوشتو میخواد همه وجودم😍😍😍❤️💖😘سزارین هستم دو هفته تیکرو زدم جلو 
عسل و جیگر چرا نباید خورد؟

باعث سقط میشه

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد

عسل اویشن زعفران پونه زیره جگر . هویج و گوجه بخور ولی زیاد نه . کرفس میگن ...گوشت بره رو تا چن ماه اول نخور خواستی بخوری بز بخور سرده طبعش 

خداازت سپاسگذارم که تودلیم روحفظ میکنی ازت ممنونم که به زودی زود تواغوشم میگیرمش سپاسگذارم که نه ماه انتظارم زود وبه سلامت به پایان میرسه وتوراهیمون سلامت میاد پیش منو باباش.....😍😘😘😘😘
اگه اینقدر حساس بود که دیگه کسی بچش نمی موند دکتر به من گفت همه چیز به اندازه بخور فقط عرقیجات و دم ...

👍👍

خواستن همیشه توانستن نیست....                            گاهی داغیست ک تا ابد بر دل میماند... 
2706