2703
2553
عنوان

کسی هست ک خدانکرده کیست تخمدان ۳ و نیم داشته لطفابیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 130 بازدید | 25 پست
منم دارم ی سونو کردم گفت چهارسانت ی درد خفیف احساس می کنم هست ولی می ترسم نمی دونم ی دو ماه هم ال دی ...

عزیزدلم  میشه تصویر سونو نوشته ها ش و برام عکس بگیری بینم  خیلی استرس گرفتم عزیزم  

عزیزم من یه مدت حس میکردم  عفونت رحم داشتم ولی دکتر نرفتم  چون پریودمام نزدیک میشد یکی دو ...

عفونت همون ترشح بد بو سوزش خارش داشته باشیه دیگ 

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عفونت همون ترشح بد بو سوزش خارش داشته باشیه دیگ 

اصلا این علایم ر نداشتم    فقط پریودام زود به زود میشد  یکی دوسال  بعد خوب میشد   من نمیدونم با سونو میشه عفونت رو تشخیص داد؟

عزیزم  ممکنه عفونت رحم باعث کیست بشه؟ عفونت رحم رو چطور تشخیص میدن؟

نمیدونم والاااا

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
2456
اصلا این علایم ر نداشتم    فقط پریودام زود به زود میشد  یکی دوسال  بعد خوب میشد ...

نه دکتر ماینه کنه متوجه میشه وقتی ترشح و خارش نداشتی یعنی عفونتم نداشتی دوماه ال دی بخوری خوب میشی نگران نباش

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا

سلام عزیزم. من باردارم کیست ۳ سانتی هم داشتم فعلا درمانی انجام ندادم.

قبل از بارداریمم هروقت میرفتم دکتر میگفت کیست داری و خود به خود از بین میره.

۳ سانت زیاد بزرگ نیست شاید خودش از بین رفت

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
2714