2737
2734

از سایز کیست و نحوه درمان بگید؟ 

آیا اگه ال دی خوردید چن ماه و ایا چاق شدید؟

عفونت رحم ممکنه باعث کیست شده باشه؟ درمانش چیه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

گروه اقدامیاست دوست دارین بیاین کنار هم باشیم https://t.me/joinchat/BtzFuQ2yIHx1z5qb-CVd3A

روزگارا که چنین سخت به من میگیری با خبر باش که پژمردن من آسان نیست گرچه دلگیرتر از دیروزم گرچه فردای غم انگیز مرا میخواند لیک باور دارم دل خوشی ها کم نیست زندگی باید کرد...

سلام من دو سال درگیر کیستم از یکی دو سانتی بگیر که الان یه ده سانتی دارم. درمان بستگی به نظر پزشک داره گاها ال دی تجویز میشه گاها آمپول و درمانهای دیگه

باعث عفونت هم نمیشه.

به بدترین شکل ممکن غمگینم... یعنی میشه یه روزی حالم خوب بشه... دوتا چایی بریزم یکی برای خودم یکی برای همسرم... یعنی میشه خدا... دوباره کنار هم باشیم...خدایا تورا به حرمت حسین گناهامونو ببخش و گره از مشکلاتموم خودت باز کن.
2738
سلام من دو سال درگیر کیستم از یکی دو سانتی بگیر که الان یه ده سانتی دارم. درمان بستگی به نظر پزشک دا ...

عزیزم  ممکنه عفونت رحم باعث کیست بشه؟ عفونت رحم رو چطور تشخیص میدن؟

من ۴۰‌میلی داشتم دوماه ال دی خوردم خوب شدم نگران نباش کیست از سردی رحم خوردن فست فود و غذاهای مضر بیشتر میاد

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
من ۴۰‌میلی داشتم دوماه ال دی خوردم خوب شدم نگران نباش کیست از سردی رحم خوردن فست فود و غذاهای مضر بی ...

عزیزم من یه مدت حس میکردم  عفونت رحم داشتم ولی دکتر نرفتم  چون پریودمام نزدیک میشد یکی دو سال قبل 

اگه این کیست تازه تشکیل شده باشه  ممکنه به خاطر عفونت باشه؟  عزیزم عفونت با چی بررسی  میکنن    

2706