2410
2553
عنوان

خانمایی که در رژیم دخترزایی موفق شدندیه لحظه بیاند..

| مشاهده متن کامل بحث + 6847 بازدید | 52 پست
تخمک گذاری اصولا ۱۲ تا ۲۴ ساعت تخمک زندست  تابحال شده ترشحات شدید  تخم مرغی داشته باشی که ...

الان این خانم که پسردارشده انگارهمینکه شمامیگیدانجام داده بچه شون پسرشده...فکرکنم اقدام قبلش باشه اطمینانش بیشتره.نه؟

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
الان این خانم که پسردارشده انگارهمینکه شمامیگیدانجام داده بچه شون پسرشده...فکرکنم اقدام قبلش باشه اط ...

من از دو روز بعد پریودیم شروع کردم تا سه روز قبل پریود بعدیم .بهداشت بهم‌گفت دقیقا سه روز مونده به پریودت گرفته

هرآنچه را برای خود میپسندی برای دیگران بپسند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه‌من‌خودم دختر دوست داشتم ولی چون شوهرم عمل کرده بود و بچه میخواستیم مجبور بودم تقویتش کنم که اسپرم ...

ان شاالله که خیره.بعدی دختربشه ان شاالله.

اگر بدانید مردم هزاران بار بیشتر به یک سردرد معمولی خود اهمیت می‌دهندتا به خبر مرگ من وشما، دیگرنگران نخواهید شد که درباره ی شما چه فکری می‌کنند!
2456
من از دو روز بعد پریودیم شروع کردم تا سه روز قبل پریود بعدیم .بهداشت بهم‌گفت دقیقا سه روز مونده به پ ...

عجب!!!شماکه قرصی چیزی مثل من نمیخوردی؟

الانکه خیلی خوشحالم که اولا خدا بهم بچه داد و اینکه سالمه حالا دیگه برام مهم نیست  اون اول چون خانواده شوهرم دختر نداشتن دوست داشتم بچم دختر بشه حالا جاریم یدونه داره خوبه  من شاید اصلا دیگه بعدی نخوام

فکرکنم تخمکگذاری در شما دیرتراتفاق افتاده که هم کیت نشون نداده هم ۳روزمونده گرفته و پسرشده.

دعاکن واسه من دختررشه من پسردارم.

عجب!!!شماکه قرصی چیزی مثل من نمیخوردی؟

نه فقط پرژسترون بهم داده بود که فوق العاده الکی بود فقط وزنمو اضافه کرد که اونم دو سه ماه قبلش قطع کردم.

2714
نه فقط پرژسترون بهم داده بود که فوق العاده الکی بود فقط وزنمو اضافه کرد که اونم دو سه ماه قبلش قطع ک ...

اسمش قرص پروژسترون بود؟

فکرکنم تخمکگذاری در شما دیرتراتفاق افتاده که هم کیت نشون نداده هم ۳روزمونده گرفته و پسرشده. دعاکن و ...

ان شالله عزیزم موقع اذانه هرچی از خدا میخوای بهت بده به حق همین اذان.نمیدونم ولی میگم دوماه قبلیشم دقیقا همون روزایی که دکتر گفته بود تخمک گزاریه نزدیکی کردیم نشد خداروشکر که به این چیزا توجه نکردم و شد

منم رژیم دختر دار شدن گرفتم و سه ماه فقط خودمو عذاب دادم ولی الان پسر دارم.الکیه همش تا خدا نخواد نمیشه.دکترم بری ۷۰ درصد درسته کا اونم احتمال دو یا سه قلو زایی وجود داره تازه ممکنه جنسی بشه که نمیخوای منم قیدشو زدم.الان دوست خواهرم یه پسر داشت رفتم دکتر واسه دختر ولی دو قلو پسر باردار شد الان سه تا پسر داره.

کاهو و توت فرنگی که مخصوص ماهایی که پسر میخوایم اجیل و تخمه هم گرمه هم چرب مخصوص مائه باز ولی تا می ...

ازبعد۱۳میترسم تخمک زنده باشه پسرشه

همون ازبعدپری تا۱۳بهترنیست؟

یکی لایکم کنه

من لایکت کردم

ولی

جفابمو ندادیا...

2706