2733
2734
عنوان

از شوهرم متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 720 بازدید | 41 پست
اسی مال گنبد و گرگانو اونورایی؟ 😉

نه مشهد

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤

باهاش صحبت کن چون اینجوری نمیشه ادم زندگی کنه واقعا سخته بهش بگو من درکت میکنم تو ی مردی جامعمون خرابه اما من نمیتونم خونه نشین بشم .بگو بهش یا این اخلاقتو بزار کنار یا دیگ نمیتونم باهات کنار بیاموتمومش میکنم شاید بترسه ازت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درسته ولی چه میشه کرد من سال دوم بچه دارشدم وبه خاطر بچن زندگیم وساختم شوهر منم بد دل بود وتنها جایی ...

شوهر منم همینجوریه تنها اجازه نمیده بدم بیرون 

جدیدا فقط میذاره اگه کاری داشته باشم تو محل برم خرید کنم بیام 

بد دل و شکاک نیستا 

ولی وسواسه فک میکنه الان برم بیرون چمیدونم کیفمو میزنن 

تصادف میکنم 

گوشیمو میدزدن 

اینجوریه

😘واسم صلوات بفرستید😘
درسته ولی چه میشه کرد من سال دوم بچه دارشدم وبه خاطر بچن زندگیم وساختم شوهر منم بد دل بود وتنها جایی ...

خداروشکر گلم انشالله روز به روزت بهتر و عالی تر

نینی قشنگم امیدوارم سالم و صالح و سلامت بیای در آغوش من و بابای مهربونت و امیدوارم برعکس گفته ها زندگیم باتو زیباتر و قشنگتر بشه(نمیدونم نینیم هنوز چندماهشه)⚘....میشه برای اینکه بتونیم صاحب خونه بشیم صلوات بفرستین مهربونا؟😍❤
منم خسته ام دلم بيرون ميخواد از جمعه ها بدم مياد همش ميايم خونه مادرشوهرم تازه با هزار دروغ و ترفند ...

الهی بگردم درکت میکنم گلم

2738
اخه یه دوس داشتم مال گنبد بود بجای اینکه بگه به شوهرم زنگ زدم میگفت زنگش زدم  من اینو فقط از ا ...

اها چ جالب😂😂فک کردم خودتم بچه گنبدی.من گنبدیم 😅

👈تولید کننده افکار خودت باش ن مصرف کننده اراجیف مردم👉
2706