2733
2734
عنوان

برا خواهر شوهرم وضعیت گذاشتم ،خواهر شوهرم اومده جواب داده😂

| مشاهده متن کامل بحث + 990 بازدید | 48 پست

چ زشت

دیدم همه تو امضاشون خواستن دعاشون کنین گفتم منم بگم  دوستان خواهشا دعا کنید یه کار خییییلی خوب که این مشخصات رو داشته باشه : حقوقش خیییییلی بالا باشه!پنج شنبه جمعه ها و روزای تعطیل پیشمون باشه ! بهش سر کار ناهار بدن نخوام خودم ناهار بذارم! کارش اسون باشه از کار میاد انقدر خسته نباشه ! بیمه داشته باشه ! بازم حقوقش بالاااا باشه !! گیر شوهرم بیاد حالا اگر ی صلوات بفرسی ک نور علی نور اگه تو نماز و دعاهات یادم کنی که ان شاءالله یک در دنیا صد در اخرت نصیب خودت شه!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اما اينکار نکن جاريم هم برا من ميذاره ميدونم با منه اما من محل نميذارم

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم
2738

بگو بایکی ازدوستام شوخی دارم 

باهمه دست داد باتوفقط نداد؟الان همه ب خودشون میگیرن جزاونی که باید بگیره :)

❄️چـون تُــودارم هـمـه دارمــ ؛دگـرم هیــچ نبـایـد...خُـــدا⭐️

کارت بچه گونه هست.وقتی اینو مینویسی یعنی برات مهمه که تحویلت بگیرند یانه.دفعه های بعد هم انجام میدند.

میخوای تو زندگی راحت باشی کارهای دیگران تا موقعی که مستقیم چیزی بهت نگفتند برات مهم نباشه. 

2706