2703
2553
عنوان

غربالگری دوم بارداری

3750 بازدید | 16 پست

سلام خانومها 

غربالگری دوم رو هفته ی چند انجام دادین؟هم سونو هم آزگایش خون بود؟من دکترم برا ۱۸ هفته تمام نوشته فقط سونو نوشته ...

به دستان خدا خیره شدم ، معجزه دیدم🤩

آزمایش خون هفته 15 تا 17

سونو 18 تا 20

دکتر منم فقط سونو نوشته، دوشنبه نوبت دارم

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

15 هفته و دو روز خون

18 هفته و 4 روز سونو

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
بعضی دکترا اگه غربال اول خوب باشه غربال دوم رونمینویسن فقط سونوآنومالی رومینویسن آزمایش غربال دوم۱۶ ...

اهانوپس باخطر همین بوده آزمایش ننوشتن برامن....فقط سونو نوشتن

2714
آزمایش خون هفته 15 تا 17 سونو 18 تا 20 دکتر منم فقط سونو نوشته، دوشنبه نوبت دارم

منم سه شنبه

خیلی ذوق دارم هنوز جنسیتشو نمیدونم

بفرمایید

من این ماه پیاز درمانی کردم(البته عرق بو مادران هم خوردم)حدودا ۴ اردیبهشت باید پریود بشم.معده دردهای عجیبی میگیرم.از پیاز و عرق بو مادران میتون باشه،یا علائم بارداری؟

من این ماه پیاز درمانی کردم(البته عرق بو مادران هم خوردم)حدودا ۴ اردیبهشت باید پریود بشم.معده دردهای ...

ممکنه بخاطر چیزایی ک خوردین باشه.. بارداری هفته های اول معده زیاد درگیر نیس مگر حالت تهوع....انشااله ک هرچی زودتر دامنتون سبز بشه

ممکنه بخاطر چیزایی ک خوردین باشه.. بارداری هفته های اول معده زیاد درگیر نیس مگر حالت تهوع....انشااله ...

مرسی مهربونم.خودمم شک داشتم،گفتم از کسی که این راه رو رفته بپرسم❤❤❤❤

منم سه شنبه خیلی ذوق دارم هنوز جنسیتشو نمیدونم

ان تی به من گفت دختر!  اما گفت ذوق نکنی لباس بخری بیا آنومالی قطعی بگم😅

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2706