2733
2734

منو شوهرم اختلاف زیادی داشتیم سره رفیق بازیاشو خیانتاش چندماهه  نسبت بهم بی تفاوتیم نه زنگ میزنیم نه حرف میزنیم صبح میره دوسه نصفه شب میاد یه پسره دوساله دارم همیشه با پسرم تنهاییم ولی حس میکنم یه روز خسته میشم از این زندگی شرایطه طلاق هم ندارم کسی هست مثل من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا چرا 

دو تا بزرگتر مثل بابا و مامان اون و خودت یا یکی که ازش حرف شنوی داره رو نمیاری باهاش صحبت کنه تا درست بشه

مشاور هم میتونه کمک کننده باشه

کاربر جدیدم باهام مهربون باشین ممنون😁😍
2728

اگه اینجوریه طلاق بهترین گزینه ای.هرچی باشه ازاین جهنم بهتره.مهریه ات روتمام کمال بگیر یه زندگی مستقل شروع کن.خدانگدره ازهمچین مردهایی.به همسرشون رحم نمیکنن به بچه هاشون رحم کنن

2738

بنظرم هرچی شوهرت ایراد داشته باشه شمام رفتارت باهاش خوب نبود کار به اینجا کشید 

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋
اگه اینجوریه طلاق بهترین گزینه ای.هرچی باشه ازاین جهنم بهتره.مهریه ات روتمام کمال بگیر یه زندگی مستق ...

امثال شماها زندگی مردمو نابود می کنینا من خودم جدا شدم زندگیم نابود شد با ی بچه اقامونم ازدواج کرد و بچه دار شد داعش ب دل من موند تا ابد 

برا حاجت من صلوات می فرستی ؟  
2706