2737
2734
عنوان

خانومای مشهدی لطفا بیاین کمکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 262 بازدید | 33 پست
نمیتونم    

زنگ بزن از منشی دکتره بپرس بگو من فوبیا دارم و... نامه میدن دکترتون واسه سز!؟ 

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
زنگ بزن از منشی دکتره بپرس بگو من فوبیا دارم و... نامه میدن دکترتون واسه سز!؟ 

میشه چندتا روانپزشک بهم معرفی کنی که مهربونتر باشن؟

یکی از دوستام بهم گفت تازه قبول کنه بهت نامه بده وقتی بهش بگی که باید امری بنویسی پشیمون میشه.چون اینجوری مسوولیت میفته گردنش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

میشه چندتا روانپزشک بهم معرفی کنی که مهربونتر باشن؟ یکی از دوستام بهم گفت تازه قبول کنه بهت نامه بد ...

روانپزشک وحید سعیدیان میشناسم و وثوق! 

حتما روانپزشک باید باشه!؟ روانشناس قبول نیس!؟ 😑

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
2731
نه گفت روانپزشک خانمی این دوتا دکتری که معرفی کردی نامه میدن که برم پیششون؟

نمیدونم عزیزم اما دکتر های خوبی هستن... از 118 بگیر مطبشون زنگ بزن

نه.راهم خیلی زیاده تا مشهد.میترسم برم قبول نکنه.از چندنفرم پرسیدم در موردش میگن قبول نمیکنه

آخه تو یه تاپیک دیگتون گفتین میتونین برین.

ایشون فقط سزارین قبول میکنن.دوستانم همه رفتن اونجا.

😆😆😆😆😆😆
2738
سلام مهربون، بازم منم، ببین کدوم شهری، چون من مشهد زندگی میکنم، واسه شمال خراسانی یا جنوب؟

سلام عزیزم

من خراسان رضویم.پایینتر از مشهد

من خیلی از طبیعی میترسیدم.رفتم مشهد دوتا نامه روانپزشکم گرفتم با لحن امری.دکترم قبول کرد ولی کمیسیون بیمارستان نه.ولی الان خوشحالم که قبول نکرده.چون میخام طبیعی زایمان کنم اگه خدا کمکم کنه انشالله که پشیمون نشم  

باشه عزیزم موفق باشی، اگه تصمیمت رو گرفتی پس دیگه دو دلت نمی کنم، پیاده روی یادت نره ، تو نت سرچ کن کارهای مؤثر برای زایمان راحت رو حتما انجام بده، روزی پنج تا خرما بخور، مامای خصوصی از قبل هماهنگ کن که کنارت باشه حتما سر زایمان، نذار بیمارستان بخواد پروسه ی زایمان رو به زورجلو بندازه ، بذار مراحل خودش طی بشه

البته احتمالا همه اینارو می دونی، محض احتیاط گفتم

من مشکل واژیینموس دارم.تا چند ماه بعد عروسی حتی از نزدیکی هم وحشت داشتم.نمیتونستم.الان برای یک معاین ...

عزیزم منم همینطوربودم ینی برایه معاینه بیاببین چیکاراکه نمیکردم .ولی اینقدزایمانم راحت بودکه حدنداشت ساعت پنج صبح بستری شدم ده صبح زایمان کردم .میخوام بهت بگم اگه نتونستی نامه بگیری زایمان طبیعی اصلا ترس نداره .تازه من امپول بی دردی هم نزدم

جان درقدمش کنم که آرام دل است
2706