2726
عنوان

خانومای مشهدی لطفا بیاین کمکککک

261 بازدید | 33 پست

سلام

من هفته 32بارداری هستم و شدیدا از زایمان طبیعی وحشت دارم.دیروز رفتم پیش دکترم که برام سز انجام بده ولی قبول نکرد.گفت در صورتی قبول میکنم که دوتا نامه از دوتا روانپزشک بیاری.اونم باید لحن دکتر تو نامه امری نوشته شده باشه.

من حدود یکی دوماه پیش از شدت استرس برای چشمم یه مشکلی پیش اومد.که دکترم وقتی این قضیه رو شنید گفت به همین بهانه برو از دکتر روانپزشک نامه بگیر.

حالا از شما خانمای گل مشهدی میخام که خواهرانه راهنماییم کنین.چون من شهرستان زندگی میکنم و تا مشهد حدود 5ساعت راه داریم.مخصوص نامه میخام بیام مشهد.میخام منو راهنمایی کنین که پیش کدوم روانپزشک برم که بهم نامه بده.

موضوع دیگه اینکه چجوری باهاش مطرح کنم که نامه بده؟

توروخدا بیاین کمکم کنین  

عزیزم من اطلاعی ندارم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من راهکاری ندارم عزیزم ولی من به شدت موافق زایمان طبیعی هستم البته با آمپول بدون درد..فقط وقتی برای بچه یا مادر ضرر داره باید سز انجام بشه

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2728

عزیزم منم ترس دارم از زایمان طبیعی...اما متاسفانه الان اصلا انجلم نمیدین سزارین رو...ببین همون تو شهر خودت نمیتونی نامه بگیری؟اخه مشهد خیلی سخت میکیرن

خدایا ازت ممنونم بابت هدیه قشنگت🙏🏻🙏🏻

مشهد برو پیش دکتر ترک زاده بگو سزارین میخوام، قبلا انجام می‌داد... 

متخصص زنان، آقاس

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
زایمان طبیعی که اصلا ترس نداره من سه تا زایمان داشتم اصلا بد نبود

من مشکل واژیینموس دارم.تا چند ماه بعد عروسی حتی از نزدیکی هم وحشت داشتم.نمیتونستم.الان برای یک معاینه ساده کلی اذیت میشم و گریه میکنم

عزیزم منم ترس دارم از زایمان طبیعی...اما متاسفانه الان اصلا انجلم نمیدین سزارین رو...ببین همون تو شه ...

حتی روانپزشکاشون نامه نمیدن؟

به دکتر خودم گفتم قبول نکرد.فقط گفت دوتا نامه بیار برات انجام بدم

من راهکاری ندارم عزیزم ولی من به شدت موافق زایمان طبیعی هستم البته با آمپول بدون درد..فقط وقتی برای ...

آخه شهرمون طبیعی بدون درد نداره.مجبورم بیام مشهد انجام بدم.مشهدم که گفتم 4یا5ساعت راهه.میترسم وقتی رسیدم مشهد تو ماشین بزام  

خیلی تحقیق کردم در این مورد کلا دکتر زنانشون سز انتخابی انجام نمیدن حتی ترک زاده

نمیدونم!  برو پیش روانشناس گریه کن بگو فوبیا دارم و... 😑

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بدبختی همینه خواهر که حتی فیلمم بلد نیستم بازی کنم.عمرا اگه گریم بگیره    

تمرین کن... به صحنه زایمان فک کن😂

2706