2703
2553
عنوان

بی بی چک منفی

184 بازدید | 17 پست

خانوما من ۳،۴روز از موعدم گذشته امروز بی بی چک زدم منفی بود، به نظرتون چیکار کنم؟ممکنه باردار باشم‌؟اینم بگم که اصلا سابقه عقب انداختن پریود نداشتم تا بحال.

منم 4 روزه عقب انداختم 

از ترسم بیبی نمی زارم

البته فکر کنم استرسه

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میخواهی باردار باشی یا نباشی

خانم خوشگل ها دعا کنید دو قلو های من شفا بگیرن منم دعا میکنم خدا به ههمه که در انتظار کوچولو ان یه ناز خوشگل شو بده به همه مجرد ها هم یه همدم خوبه شو بده   
2456
آخرین اقدامت کی بود؟

من سیکلم ۳۶روز دیروز موعدم بودم 

ب نظرت کی بی بی بزنم

(میتونید رها صدام کنید🙋‍♀️)وقتی مرا "نفسم" خطاب میکنی.... نفسم میگیرد.... نمیدانم از شوق بودنت است.... یا از تصور نبودنت....... کنارم بمان ای خوبترین خوب ها...... نفس من بند نفس های توست خوب من....

عزیزم چند روزی صبر کن بعدش برو آزمایش بده.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2714
درکت میکنم ، خیلی حس بدیه

عزیزم انشاالله که باشی 

من از ترس که باشم نمی زارم 

البته مطمئن هستم اما بازم میترسم

۱۰روز پیش

خب زوده نشون بده حداقل دو هفته بعد نشون میده شایدم بیشتر بی بی چک برا من سر سه هفته نشون داد.برو آزمایش خون میگن سریع نشون میده

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
من سیکلم ۳۶روز دیروز موعدم بودم  ب نظرت کی بی بی بزنم

برا من سر سه هفته بعد از آخرین اقدام نشون داد به این دوستمونم گفتم آزمایش خون شنیدم سریعتر نشون میده

🌾دیدن روی گل و سیر چمن نیست بهار...🌾بخدا بی رخ نعشوق حرام ست حرام...🌾آن بهارست که بعد از شب جانسوز فراق...🌾بهم آمیزد ناگه دو تبسم دونگاه...💝
2706