2737
2734
عنوان

سندرم روده تحریک پذیر

386 بازدید | 6 پست

سلام دوستان من‌بیست سالمه دانشجو هستم از قبل‌عید دچار خستگی میشدم و یبوست داشتم و دفع مدفوعم کامل نبود رفتم دکتر گفت ویروس قرص معده داد بهتر شدم الان دو هفته دوباره اینجوری شدم یعنی به حدی احساس ضعف و خستگی میکنم که انگار دار جون از بدنم در میره تپش قلبم دارم یبوست و اسهالم دارم ازمایش دادم گفتن سالمی اندوسکوپی کردم هنوز جوابش نیومد سونوگرافی هم سالم تو اینترنت خوندم اینا علائم سرطان توروخدا اگ کسی میدون جواب بده اینا علائم سندرم؟؟؟؟؟؟😭😭😭دو هفته دانشگاه نرفتم بدنم جون ن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سرطان چیه خول شدی دختر؟اینترنت همه رو مینویسه سرطان ،من خودم ۱۰ بار اینجوری تو‌نت خوندم فکر کردم‌یه مریضی دیگه دارم ،رفتم دکتر دیدم‌اصلا ربطی نداره!!!احتمال داره روده تحریک‌ پذیر باشه همسایمون اینجوری بود عین تو قرص خورد الان خوبه ممکنم‌هست از معدته ،که اونم‌با قرص حل میشه چرا الکی میترسی

2731