2726
عنوان

کسی مثل من حالت تهوع میگیره موقع پری؟

| مشاهده متن کامل بحث + 254 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم حالت تهوع میگیرم ولی تاحالا بالا نیاوردم بخاطرش  فقط یه بار انقدر درد شدید داشتم که همش می ...

منم همیشه حالت تهوع داشتم اما این دفعه دردش فرق داشت

شک ندارم درد زایمان هم مثل این دردی بود که من امروز کشیدم با توجه به خاطره های زایمانی که خوندم

اصلا نمیشه توصیفش کرد😥

به نظرم طبیعی نبود. وقتی دارو میخوری پریود میشی و از طریق پریود دفع میشه؟

2728
اره من بعضی از دوستام اصلا متوجه نمیشن کی عادت میشن کی نمیشن  خیلی جالبه ولی خوب سیستم بدنشون ...

بخدا مجردیم اینطوری بودم

تا نمیرفتم دستشویی متوجه نمیشدم

متأهل ک شدم سرمو میزنم ب دیوار از درد

وای دختررر ۱۹سالته بعد۳۷کیلویی؟؟؟؟خجالت بکش ی چی بخور تا نمردی😅😅شوخییییی  نه فکرنکنم ربطی دا ...

متاسفانه... اصلا راضی نیستم. از بچگی کم وزن و بی اشتها بودم😕 مامانم میگه یکم وزن بگیری نصف مشکلاتت حل میشه

ن هم اون موقع هایی که عذر میخوام چند روز قبل پری با آب سرد خودم رو بشورم اینجوری میشم ، چند روز قبل پری بعدی اگه چای زنجبیل با عسل بخورم دیگه دردم نمیگیره ، چای زنجبیل خیلی خوبه ، ادم واقعا احساس میکنه رحمش گرم میشه

ن هم اون موقع هایی که عذر میخوام چند روز قبل پری با آب سرد خودم رو بشورم اینجوری میشم ، چند روز ...

چای بابونه، دمنوش نعنا، رازیانه، نبات سوخته، کاچی با ادویه مخصوصش، چایی نبات دائم، عرق نعنا، موز، عسل، گردو و.... یه هفته قبلش و در حینش مصرف میکنم 

تو عمرم خودمو با آب سرد نشستم چون به شدت سرماییم

دیگه چیکار کنم😔

منم همیشه حالت تهوع داشتم اما این دفعه دردش فرق داشت شک ندارم درد زایمان هم مثل این دردی بود که من ...

ببین حتما برو دکتر منم به مامانم میگفتم این انگار درد راس خانه نیست مامان مونده بود چی بگه چون من هنوز ازدواج نکردم واقعا به معنی واقعی کلمه درد شدیدی بود وای خدا بخاطر کیستم بود بعدش که کیستم خوب شد دیگه پریود شدم درد ندارم حتما برو دکتر سونو بده 

آرامش
اتفاقا خواهرم امروز پریود شده بود،از زور درد یکسره هرچی میخورد بالا میاورد،ولی قبل اینکه بخوای پری ب ...

منم اینجوری شده بودم همه اعضا و جوارحم منقبض شده بودن 😭

چای بابونه، دمنوش نعنا، رازیانه، نبات سوخته، کاچی با ادویه مخصوصش، چایی نبات دائم، عرق نعنا، موز، عس ...

سپی جان از ده روز قبل پری روزی یا لیوان چای زنجبیل بخور ، اصلا درد احساس نمی کنی ، دیگه از پری های بعدت از یکی دو روز قبلش چای زنجبیل بخور ، خیلی تاثیر داره

ببین حتما برو دکتر منم به مامانم میگفتم این انگار درد راس خانه نیست مامان مونده بود چی بگه چون من هن ...

میشه فرایند درمان کیست رو خلاصه بهم بگی؟ در طول سه ماه که قرص میخوردی پریود بودی؟😱 

منم همیشه حالت تهوع داشتم اما این دفعه دردش فرق داشت شک ندارم درد زایمان هم مثل این دردی بود که من ...

واسه کیستن قرص زد بارداری داد که هروقت تموم میشد پ میشدم 2ماه خوردم اول باید سونو بدی که بیبینه کیست داری اگه که داری ازمایش میده ببینه کیستت چه نوعیه بعد دارو میده بهت 

آرامش

منم همینطوری بودم، مجردی و متاهلی! تنها چیزایی که کمی حالمو بهتر میکرد شیاف دیکلوفناک بود و یک مدت برای جلوگیری قرص ضد بارداری یاسمین میخوردم

الان تنها امیدم اینکه بعد زایمانم دردام کمتر بشن

«من ناموس کسی نیستم» به یاد همه زنان و کودکانی که به نام ناموس و غیرت کشته شدند
2706