2737
2734

رتبه زیر ۴ هزار 

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شرایط سنی هم زیر ۲۲

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...

دهه هفتادی ام ،من معلم پیش دبستانی ام زیرنظر آموزش پرورش ،پایه دوم هم تدریس کردم ، من دانشگاه آزاد خوندم ،واقعا خیییلی باید صبر و حوصله ت بالا باشه برا معلمی ،خیلی اذیت میکنن بچه ها ،ولی من چون عاشق معلمی ام تا آخرش ادامه میدم ،

دهه هفتادی ام ،من معلم پیش دبستانی ام زیرنظر آموزش پرورش ،پایه دوم هم تدریس کردم ، من دانشگاه آزاد خ ...

ببخشید اگه منم دانشگاه آزاد بخونم.بعد آموزش پرورش منو میپذیره ورسمی میکنه.میشه بگید رتبتون چند شد؟دانشگاه آزاد رشته های بدون کنکور خوندین؟

2738
ممنون که جواب دادی❤منم میخواستم امسال بخونم همه گفتن تا وقتی از طریق سراسری میگرن چرا بیان تو رو معل ...

نه عزیزم  دانشگاه آزادم بخونی میگیرن  ،خواهش میکنم عزیزم😘😘

ببخشید اگه منم دانشگاه آزاد بخونم.بعد آموزش پرورش منو میپذیره ورسمی میکنه.میشه بگید رتبتون چند شد؟دا ...

طبق ماده ی ۲۸ آموزش و پرورش هرسال یه آزمونی برگزار میکنه که افرادی که لیسانس یا بالاتر دارن تو اون آزمون شرکت میکنن اگه قبول بشن ۶ ماه میان دانشگاه فرهنگیان آموزش میبینن و بعد استخدام رسمی میشن

2706