2733
2734

سلام دوستان.من همسرم اصرار داره به اینکه بچه دار شیم.در حالی که هیچ جوره آمادگیش و نداریم با هم هم خیلی دعوا میکنیم و تفاهم نداریم.من میخوام آی یو دی بزارم که همسرم فکر کنه من باردار نمیشم.امکانش هست که اگه دکتر هم بریم نفهمه.یا دکتر معاینه هم میکنه اگه با همسرم بریم واسه باردار نشدن من؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا یعنی چی خب پس چرا باهاش زندگی میکنی 

خدایا شکرت خدایا به همه چشم انتظارا بچه بده ممنون امام رضا جان برا سلامتی دختر عزیز تر از جانم زهرا ساداتم یه صلوات میفرستی 🥰تویی که داری الان این امضا رو میخونی و چشم انتظار نی نی هستی امیدوار باش و کم نیار و دنبال درمانت برو 
2738

راحتتر ین راه قرص ضد بارداریه.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
وای امضات عالیه خخخ

به پای امضای شما نمیرسه😂😂😂

منم شلغم رو بانمک میخورم😁حلیم رو هم با نمک میخورم😁 تازه؛ داخل روشویی مسواک میزنم🙄 واینکه یه ساله خواننده خاموشم 😶همتون رو هم میشناسم😈😈😈