2726

پسره من الان هشت ماهشه من دوس ندارم واسه بچم این انفاق پیش بیاد بعد ندونه از من حرف شنوی داشته باشه یا اون 

خودم تنها از بچم مواظبت میکنم از اول همه کاراشو خودم کردم خواسم بعد مادرشوهرم منت نزاره ☹️

کافی نیست ؟چیکار کنم وابستگی شدیدی نداشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من الان بچم بدنیا نیومده مادر خیلی وابستشه بدنیا بیاد چی میخواد بشههه😂😂

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

من کلاسه ماه یبارخونه بابام میرم ولی پسرم مامانموخیلی دوست داره،میره بغلش دیگه بمن محل نمیزاره

اگه این آخرین برگه..اگه این فصل پاییزه ..شریک این شرابی باش که توگیلاسامیریزه..اگه آخرین لحظه..اگه این آخرین روزه..بزاراون جنگلی باشم که مغرورونمیسوزه..همه روزای تبعیدوکنارتوسفرکردم..پناه لحظه هام بودی من ازتوبرنمیگردم...❤

وابستگی تا حدودیش بد نیست دست تنها بچه بزرگ کردن خیلی سخته دختر من اصلا پیش مامان ومادرشوهرم نمیمونه کلا بغلشون ام نمیره واقعا کلافه میشم

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.

ميترسي وابسته مادر شوهرت بشه يا مادرت؟ ادم راحتتر ميتونه بگه که اين رفتار اشتباه که تاثير در تربيت بچه اش نذاره

میشه دعا کنید داداشم سر عقل بیاد و با یه دختر عاقل و بساز و مهربون ازدواج کنه و عاقبت بخیر بشه من دعای شما محتاجم.مادرم داره از فکر خیالش پیر میشه میگه ازدواج نمیکنم  .. داداشم ادم بدی نیست اما تدبیر نداره من مختاج دعا دلای پاک شما هستم.. حرف هیچکسم گوش نمیکنه اخلاقش مثل یه ادم پوچ و بی هدف شده ... منم تک تکتون دعا میکنم

به قول یه روانشناش کودک 

مادربزرگ و پدربزرگ و عمه و خاله و عمو ودایی حکم دست و پای بچه رو دارن ، پدرومادر حتی اگه با اونا مشکل دارن نباید پیش بچه اونو نشون بدن و باید سعی کنن بچه رابطه بدی به اونا نداشته باشه و از بودن با اونا لذت ببره درغیر اینصورت دودش تنها و تنها میره تو چشم بچه و آیندش و نهادینه کردن غم و نفرت و کینه و ... در بچه

به امید آرامش داشتن همه آدمهای دنیا