2410
2553
عنوان

خانوما به راهنمایتون نیاز دارم 😭

76 بازدید | 10 پست

اول عذر میخوام از سوالم 

امامن داشتم داخل واژنم رو میشستم که این هست که توپی مانند داخل واژن احساس کردم مثل اینکه زخم البته سوزش اینا ندارم فقط ترشح دادم 

خجالت میکشم برم دکتر

🤗

خجالت نداره عزیزم دکتر زنان برا همین چیزاست دیگ برو‌ دکتر

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خودتو متقاعد کن  ک اگر زودتر بری دکتر ، زودتر بهتر میشی و خدای نکرده حاد  نمیشه 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ازدواج کردی؟؟؟

یعنی تا حالا برای معاینه نرفتی دکتر؟؟؟؟ پاپ اسمیر ندادی؟؟؟؟

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷
2714
بله ازدواج کردم فقط معاینه برای زایمانم شدم

خب خجالت نداره سلامتی خجالت بر نمیداره.خدایی نکرده مشکل حادی نباشه. با خواهر یا مادر یا شوهرت برو دکتر.

فبای آلاء ربکما تکذبان  پس کدامیک از نعمت های پروردگارتان را انکار می کنید؟سوره الرحمن۲۲ آبان ۹۸«از رحمت خدا نا امید نشوید؛ زیرا جز کافران کسی از رحمت خدا نا امید نیست.»سوره یوسف آیه ۸۷