2726
عنوان

بنظرتون چیکار کنم

220 بازدید | 26 پست

سلام عروسی داداشم نزدیکه، بین دوراهی گیر کردم موهامو رنگ کنم یا نه. 

موهای من خرمایی رنگه، اگه تاف بهش بزنی روشن ترم میشه جوری که انگار رنگ بلوطی گذاشتی. 

19سالمه، بنظرتون رنگ سن و سالمو بالا میبره؟ میترسم بد شم. 

چیکار کنم حالا؟؟؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مجردی؟

اگر ک اره رنگ نکنی بهتره بدون رنگ دخترونه تره

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
نا متاهلم

منم موهام خرمایی روشن بود خیلی خوشگل بود شب عروسیم رنگشون کردم دیگه اون رنگی ک بودن نشدن

تیکر لاغری وزن اولیه ۸۰ 😐ایستگاه اول۷۰😣ایستگاه دوم ۶۰☻ببینیم تا ایستگاه سوم دووم میارم ی نه😥 میخوام تا عید بترکونم من میتونم🍬💃
منم موهام خرمایی روشن بود خیلی خوشگل بود شب عروسیم رنگشون کردم دیگه اون رنگی ک بودن نشدن

عزیزم.. 

هر چقدر تو عروسی بمن اصرار کردن رنگ بزار راستش ترسیدم رنگ بصورت نیاد بد بشم. 

مثلا یکی از دوستان شب عروسیش استخوانی که چی بگم کرم رووووووووشن موهاشو رنگ کرده بود، خودشم سبزه بود، اصلااااا خیلی ناجور شده بود. 

عزیزم..  هر چقدر تو عروسی بمن اصرار کردن رنگ بزار راستش ترسیدم رنگ بصورت نیاد بد بشم.  م ...

منم ارایشگر اصرار کرد  پر کلاغی گزاشت رو موهام ☹

2706