2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

طلاق تووبگیر چوبم توکونش کن تا دیگه زورشو به رخ زنش نکشه لاشخور عوضی رو

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 

من نمیدونم چرا یه سری از خانوما اینقدر کوتاه بیاین دربرابر مرد باید حال این جور مردارو گرفت تا دیگه همچین گوهی نخورن الان دیگه زمان قدیم نیست که

مدام دلتو میشکنن..سکوت میکنی ...هیچی نمیگی..حتی اخمم نمیکنی..اروم قلبتو برمیداری میری..اونوقته که بهـــت میـگن...بــــــی مـعرفت ❤❤❤ 
من نمیدونم چرا یه سری از خانوما اینقدر کوتاه بیاین دربرابر مرد باید حال این جور مردارو گرفت تا دیگه ...

چجوری باید اینکار کرد شما راه حلی دارید

برای کسی ک خودش سرو کارش با قانونه چه راهی هست

چجوری باید اینکار کرد شما راه حلی دارید برای کسی ک خودش سرو کارش با قانونه چه راهی هست

خودش مگه چه کاره قانونه؟؟؟قاضی یه؟

این دفعه که کتکت زد برو پزشک قانونی نامه بگیر خودشون کار طلاقت تو انجام میدن مگه قاضیه که تو میترسی

2706