2726
عنوان

خانومای فرهیخته بیاین نظر سنجی

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 76 پست
مقطع دبستان تدريس ميكنيد

ای بابا فکر‌کردم من اشتباه شنیدم تو این وضع مالی داغون مردم ب نظرم معلم فهمیده باید ب دانش اموزاش بفهمونه که چیزی نخرن و با درس خوبشون اون شاد میشه ن هدیه خریدن😕😕

خانوما من چجوری به دانش آموزام بفهمونم برا منم ی چیزی بگیرن؟

راستش به نظرم اصلا كار جالبي نيست كه بهشون بفهمونين براتون چيزي بگيرن 

شما رو  دوست داشته باشن حتما خودشون اين كارو ميكنن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

زوریه مگه😂 بابا خودشون شرایط مناسب داشته باشن یا اصلا دوست داشته باشن میخرن

شرایط مالیشون خیلی خوبه پسرای خوبین ولی اولیا بی توجهن به همه چی دوس دارم بچه ها برن بگن برا خانوم ی چیزی بگیریم

بخدا ضایع میشم تو فامیل شوهر سال اولمه

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
2728
ای بابا فکر‌کردم من اشتباه شنیدم تو این وضع مالی داغون مردم ب نظرم معلم فهمیده باید ب دانش اموزاش بف ...

👍👍👍👍👍👍

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

معلمتون چی درس میده؟؟؟؟؟

خب معمولا از رشته میشه علاقه فرد رو فهمید

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
شرایط مالیشون خیلی خوبه پسرای خوبین ولی اولیا بی توجهن به همه چی دوس دارم بچه ها برن بگن برا خانوم ی ...

اولا ندرسه خودش بهتون کادو میده بچه ها هم تک و توک کادو میارن اگه هم نیاوردن توقعی نیست فوقش خودتون یک کارت هدیه بخرین بگین بچه ها دادن 

باز من میگم گناه دارن ولی از مدرسه توقع دارم😁

دوس دارم حداقل ی شاخه گل بگیرن ضایع میشم بقیه معلما کلی بهشون میرسن به من نه اولیام واقعا سر به هوا و بی توجهن چون سال آخرشونه

اولا ندرسه خودش بهتون کادو میده بچه ها هم تک و توک کادو میارن اگه هم نیاوردن توقعی نیست فوقش خودتون ...

بخاطر کادو نمیگم دوس دارم مدیر هم بدونه بچه ها دوسم دارن برام کادو آوردن

دوس دارم حداقل ی شاخه گل بگیرن ضایع میشم بقیه معلما کلی بهشون میرسن به من نه اولیام واقعا سر به هوا ...

منم گلدون کوچولو دوست دارم.

منم سال اولمه 

فوقش خودمون یه چیز برا خودمون میخریم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706