1265
1273
عنوان

خانومای فرهیخته بیاین نظر سنجی

435 بازدید | 78 پست

واسه روز معلم واسه ی معلم ۲۷ ساله ی خانوم چه کادویی پیشنهاد میکنین ..خودش خیلی کتاب دوس داره ولی موندم چ کتابی بگیرم خوشش بیاد 

شب های امتحان را گذراندیم و زنده ایم ما را به سخت جانی خود این گمان نبود

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

روز معلم چندمه؟؟برااستادم میخوام کیک بخرم😂

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن
1307

سری کتابای فاضل نظری رو بگیر با یه شاخه گل

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بعد از نزدیک به دوسال درمانهای متفاوت  برای باردار شدنم درست چندماه بعد از منصرف شدنم و با وجود تنبلی تخمدان+وضعیت  نامناسب اسپرم همسرم با جلوگیری طبیعی  ناخواسته باردار شدم😐
1323

سلام 

ملت عشق از ی نویسنده خارجی ک درباره شمس و مولانا است وخیلی معروفه 

دنیای سوفی هم معروفه

کیمیاگر هم قشنگه

و بادبادک باز هم تعریفشو شنیدم ولی راجب این کتاب ی کم بستگی ب سلیقه فرد داره.

خانوما من چجوری به دانش آموزام بفهمونم برا منم ی چیزی بگیرن؟

باز من میگم گناه دارن

ولی از مدرسه توقع دارم😁

فقط 30 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 من به لطف خدا این ماه باردار میشم😎😍👶🐣تیکرم واقعی شد😍😍😍😍.         برام دعا کنید بچه م سالم بیاد تو بغلم😍😍😍😍                                            اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش …

😐😐😐😐

خوب حالا نگیرن‌ اشکالش چیه؟!!!

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘

زوریه مگه😂 بابا خودشون شرایط مناسب داشته باشن یا اصلا دوست داشته باشن میخرن

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  
1264
مقطع دبستان تدريس ميكنيد

ای بابا فکر‌کردم من اشتباه شنیدم تو این وضع مالی داغون مردم ب نظرم معلم فهمیده باید ب دانش اموزاش بفهمونه که چیزی نخرن و با درس خوبشون اون شاد میشه ن هدیه خریدن😕😕

راستش به نظرم اصلا كار جالبي نيست كه بهشون بفهمونين براتون چيزي بگيرن 

شما رو  دوست داشته باشن حتما خودشون اين كارو ميكنن

زوریه مگه😂 بابا خودشون شرایط مناسب داشته باشن یا اصلا دوست داشته باشن میخرن

شرایط مالیشون خیلی خوبه پسرای خوبین ولی اولیا بی توجهن به همه چی دوس دارم بچه ها برن بگن برا خانوم ی چیزی بگیریم

بخدا ضایع میشم تو فامیل شوهر سال اولمه

معلم ریاضی ام سوالی داشتین برای بچه هاتون بپرسین🌺
ای بابا فکر‌کردم من اشتباه شنیدم تو این وضع مالی داغون مردم ب نظرم معلم فهمیده باید ب دانش اموزاش بف ...

👍👍👍👍👍👍

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های گل و مهربون،دوستای عزیزم برای سلامتی نی نیم یک صلوات میفرستید؟ممنونتونم😘
1220