2726
عنوان

رفلاکس وشیر نخوردن نوزاد

| مشاهده متن کامل بحث + 2799 بازدید | 44 پست
نه عزیزم یعنی نذاشتم... تو بیداری راش میبردم یاصدای موزیکو بلند میکردم یا جارو برقی وسشوار اونجوری ش ...

منم وقتی خمار خواب میشه شیرش میدم همونجورم کلا۵دقیقه میخوره ول میکنه سینرو

زندگیم پسرام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سبزوار. خراسان رضوی

اگر کزج یا تهران بودی دکتر خوب بهت معزفی میکردم

دکتر بچتو عوض کن . و بهش بگو اگز صلاح میدونه بخ بچت رانیتیدین خارجی بده اسم شربتش زانتاکه

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
دخترتون چندوقتشه؟بهتر شده؟شیرخشک میدین بهش؟

ببین علائمش خیلی واضح نبود بستری شد بخاطر سرماخوردگیش تو بیمارستان سونو نشون داد رفلاکس پنهان داره از بی تابیاش شک کردیم

دخترم هفته دیگه چهارماهش تموم میشه

قبل از بیمارستان رفتن شیرخشک میخورد ولی بعدش دیگه شیشه نگرفت تا هفته پیش شیرخشک مخصوصشو خریدم الان روی دو پیمونه کمکی میخوره

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
2728
این دکتر احمق رو با عرض پوزش عوص کنید بچه شما گلوش داره میسوزه از اسید معده برای همین نمیخوره دختر م ...

اینجا دکتر خوب نداره چندتا دکتر بردم هرچی دادن جز دارو واسه رفلاکسش 😔😭

زندگیم پسرام 
دخترتون چندوقتشه؟بهتر شده؟شیرخشک میدین بهش؟

دختر منم کلا هی ۵دقیقه میخوره دو دقیقه اینور اونور نکاه میکنه 

بچه های رفلاکسیبلید شیر کمتر ولی دفعات بیشتر شیر بخورن

باید بره سایت رسا ثبت نام کنه، یه کد تایید براش میاد، بعد زنگ میزنه به این شماره

02174471111

بعد کد پزشک رو میزنه

7243

پنج دقیقه اول رایگانه و بعد از پنج دقیقه خودبخود قطع میشه

برای مکالمه های بعدی باید پول بده، اینا رو تو خود سایت قشنگ توضیح دادن

ازین طریق با دکتر مقدادی تماس بگیر. توی زمینه رفلاکس تبحر داره. یکی از بچه های سایت مشکلش مثل شما بود مقدادی براش نکسیوم تجویز کرد بعد دو هفته بچه سینه رو گرفت

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
ببین علائمش خیلی واضح نبود بستری شد بخاطر سرماخوردگیش تو بیمارستان سونو نشون داد رفلاکس پنهان داره ا ...

اسم شیر خشکش چیه؟ الان شیر خودتونم خوب میتونه بخوره؟

زندگیم پسرام 
خودم برم تهیه کنم بدمش ضرر داره؟

هر دارویی ضرر داره واسه همین میگم مشورت کن ره یه پزشک دیگه.گرچه رانیتیدینه و بی ضرر میتونی تو گوگل هم سرچ کنی

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
دختر منم کلا هی ۵دقیقه میخوره دو دقیقه اینور اونور نکاه میکنه  بچه های رفلاکسیبلید شیر کمتر ول ...

این پسر من کلا ۵دقیقه میخوره یه دقه میخوره میکشه سرشو عقب باز دوباره... ۵دقه نشده دیگه نمیخوره

زندگیم پسرام 
اسم شیر خشکش چیه؟ الان شیر خودتونم خوب میتونه بخوره؟

اره شیر خودمو میخوره گاهی هر ی ساعت گاهی هر دوساعت فقط موقع خواب شیرخشک میدم 

شما میتونی برعکس کنی

اسم شیرش پپتی جونیور هستش چون دختر من حساسیت ب پروتئین گاوی هم داره نمیدونم برای بچه شماهم همین شیره یا نه

این پسر من کلا ۵دقیقه میخوره یه دقه میخوره میکشه سرشو عقب باز دوباره... ۵دقه نشده دیگه نمیخوره

عجب وای اونکاری ک دوستمون کفت انجام بده

چون دکتر دخترمن اول کفت امپرازول بخوره بعدش گفت نه نکسیوم بهتره سخت گیر میاد ولی بهتره

2706