2410
2553
عنوان

رفلاکس وشیر نخوردن نوزاد

2767 بازدید | 44 پست

پسر من ۴ماهش پر شده رفلاکس پنهان داره از دوماهگی کارهایی که رفلاکسو کم میکرد انجام دادم(مثل رعایت رژیم و دراز نکردن بچه و...)ولی هیچ فایده ای نداش  نزدیک یک ماهه کم شیر میخورد الانم کلا تو بیداری شیر نمیخوره دکتر امپرازول تجویز کرد اما هنوزم شیر نمیخوره(شیر خودمو میدم) کسی هس که مثل پسر من شیر نمیخورده چیکار کنم که خوب بشهدیگه داغون شدم لطفا کمکم کنین

زندگیم پسرام 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

پسر من از ۴۰ روزگی نخورد و من ۹ ماه شیرمو براش دوشیدم

رفلاکس شدید داشت و من تینو اخرای ۴ ماهگی فهمیدم و اگر زودتز میبردم پیش یه دکتر  درست و حسابی اینجوری نمیشدم

رانیتیدین خارجی بهش داد و شربت مخصوص رفلاکس

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
2720
پسر من از ۴۰ روزگی نخورد و من ۹ ماه شیرمو براش دوشیدم رفلاکس شدید داشت و من تینو اخرای ۴ ماهگی فهمی ...

من از دوماهگی دکترشو میگم بالا میاره رفلاکس داره میگف همه بچه ها دارن حالا از وقتی سه ماهه شده بد شیر میخوره کلا شاید دودقیقه اونم هی میک میزنه سرشو میکشه عقب و... بد کلا با گریه سینه رو ول میکنه

زندگیم پسرام 
2714
امپرازول میدم بالا میاره نه شیر خودمم توشیشه نمیخوره

اخه دخترمنم رفلاکس داره از دو ماهگی هم رانیتیدین میخوره هم نمسیوم هم شربت دمپریدون 

خالا شاید ب غذا خوردن بیفته خوب بشه

دختر نازم غافلگیرمون کرد و بیست روز جلوتر تشریف فرما شد☺️
با دکتر صحبت کن اجازه بگیر و نکسیوم بده بهترین دارو درجه اول نکسیوم هست بعدش زانتاک

دکترش میگه هیچی نمیخواد عیب نداره شیر نخوره گشنه بشه میخوره ولی پسر من کلا گرسنه هم باشه نمیخوره دکترش امپرازول داد ولی اثری نداش

زندگیم پسرام 
من از دوماهگی دکترشو میگم بالا میاره رفلاکس داره میگف همه بچه ها دارن حالا از وقتی سه ماهه شده بد شی ...

سرشو میکشه عقب چون احساس خفگی بهش دست میده

کدوم شهری

💝خدایا پسرم تمام زندگیه منه،برام حفظش کن💝
وزنش کم نشد؟؟

نه عزیزم یعنی نذاشتم... تو بیداری راش میبردم یاصدای موزیکو بلند میکردم یا جارو برقی وسشوار اونجوری شیرمیدادم. بیشتر مواقع هم شیر میدوشیدم تو شیشه بهش میدادم... وقتی بیداره خستش کن خمارشه تو خواب بخوره تا وقتی هم که سیر نشده سینتو ازدهنش درنیار

سردارم خداحافظ......
دکترش میگه هیچی نمیخواد عیب نداره شیر نخوره گشنه بشه میخوره ولی پسر من کلا گرسنه هم باشه نمیخوره دکت ...

این دکتر احمق رو با عرض پوزش عوص کنید بچه شما گلوش داره میسوزه از اسید معده برای همین نمیخوره دختر من که شیر میخورد و وزن کم میکرد برای این رفلاکس لعنتی که مجبور شدم دارو بدم این بنده خدا میگی شیر هم نمیخوره

بچه رو باید ببرید متخصص گوارش اطفال

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2706