2703
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
وقتی بچه ها زیاد باشن،وقتی بزرگ شدن،یار و هم صحبت هم ان،ولی برا مادر خیلی سخت میشه بزرگ‌کردنشون.مادر ...

نگاه ب خودمون نكن الان بچه بزرگ كردن خيلي سخت شده گذشته از بحث ماليش اعصاب ميخوااااد

بنظر من حيفه آدم خودشو بخاطر بچه پير كنه همون يكي كافيه البته نظر منه ها هركي يه نظري داره

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
خدا  میرسونه مطمئن باش

میشه بگی یعنی اون بچه هایی که سر چهار راه ها گدایی میکنن یا اون بچه هایی که در اثر سوتغذیه فوت شدن 

یا بچه هایی که فقط اندازه کف دست نون میخورن از نداری

خداشون کجاست؟ 

انشالله خداوند دامن همه منتظرت رو سبز کنه من سه تا بچه دارم.دو تا دختر،یه پسر..حس خیلی خوبیه ولی خب ...

ادم هیچ وقت احساس تنهایی نمیکنه با وجود ی خانواده شلوغ. منم یکی دارم خداکنه2 تا دیگ بهم بده.   

2714
کافی یعنی چی؟ اون خواهر برادر میخواد. از نظر روانشناسی کسی که تصمیم داره یه بچه بیاره بهتره اصلا نیا ...

كدوم روانشناس اينو گفته

الان همه تاكيد ميكنن رو تك فرزند آوري چون ديگه كسي نه كشششو داره نه توان ماليشو 

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

من دارم ولی دیونه شدم حتما تایپک قبلم بخون 

امضای قبلم برآورده شده با دعای شما نینی سایتی ها ...خونه ام سه خوابه شد😊 ....امضا جدیدم صلوات بفرستید برا رفع مشکلات نینی سایتی ها ..لطفا🤗

مامانم س تا دهره😂

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
میشه بگی یعنی اون بچه هایی که سر چهار راه ها گدایی میکنن یا اون بچه هایی که در اثر سوتغذیه فوت شدن&n ...

👍👍👏👏

ادم هیچ وقت احساس تنهایی نمیکنه با وجود ی خانواده شلوغ. منم یکی دارم خداکنه2 تا دیگ بهم بده.   ...

ان شالله

اما اگه پول نباشه وضع اقتصاد خانواده خوب نشه نه پدر نه مادر حوصله بچه رو ندارن

میشه بگی یعنی اون بچه هایی که سر چهار راه ها گدایی میکنن یا اون بچه هایی که در اثر سوتغذیه فوت شدن&n ...

حوصله نداشتم اینارو تایپ کنم منتظر بودم یکی به جای من بگه

دستت درد نکنه😚

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2706