2733
2734

من حس میکنم اصلا توان و حوصله بچه بزرگ کردن ندارم هم بخاطر اینکه دنیا جای خوبی برای اوردن یه بیگناه نیست هم بخاطر مسولیتش که زیاده، نظر شماها چیه، واقعا تصمیم سختی بود ولی مدتهاست گرفتم .

خب بچه دار نشو

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

چرا همین تصمیمو به ازدواج ندارید؟ 

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

منم مثل توام ..ولی چندوقت پیش داشتم یه تحقیقی رو میخوندم..نوشته بود ۸۰ درصد زوجهایی که بچه تو زندگی شون نیست یعنی خودشون تا آخر دوس ندارن بچه بیاد افسرده میشن

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سرّ غیب 🌹🌹🌹   باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور🌹🌹🌹🌹🌹

کی گفته حتما همه باید بچه داشته باشن؟

خب دوست نداری نیار هیچ اشکالی نداره.

صلح طَلَب ، اما جَنگ بَلَد😎💖 دوستان اگه اطلاعاتی راجع به شرایط وام مسکن میخواید بدونید اینجا نوشتم، امیدوارم به دردتون بخوره، به امید صاحبخونه شدن تمام هموطنانم🙏💖

خوب هرکی یه جوره بچه بزرگ کردن سخته و‌مسئولیت داره همشم پای خودته حتی شوهرتم کمکت نمیکنه ولی شیرینی هم داره عشق و‌حس مادری فوق العاده هم‌همراهشه که میارزه 

شما گلدونم داشته باشی تو خونت در حد خودش مسئول نگه داریش هستی اما زیباییشو هم میبینی و لذت میبری

2706