2737
2734
عنوان

بچه ها من گرماییم بیاین یلحظه 🌹💖

174 بازدید | 26 پست

من خییییلی گرماییم جوری ک تو زمستونم گرممه و عرق میکنم 

آزمایشم دادم هیچی ندارم

دکتر غددم رفتم گفته عادیه و ....

شما راهکاری ندارین حداقل زیربغل تعریق کمتری داشته باشه ؟

من هرروز باید لباس عوض کنم انقد گرمه و عرق میکنم 😩

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست

منم همینجورم اینجا چند نفر گفتن پماد سوختگی بزنی زیر بغل بعد از حموم خوبه

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه...پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا. یدونه صلوات مهمونم میکنی🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینجورم اینجا چند نفر گفتن پماد سوختگی بزنی زیر بغل بعد از حموم خوبه

زینک اکساید؟

خداے من همان خداے حیوانات است 👈پس ڪمے مهربان تر👉حامے حیوانات💖نگـــران محیــط زیست
2728

به نظر من برو پیش طبیب، احتمالا طبعت گرم و تره و رطوبت زیادی داری

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
2738
طب اسلامی یعنی؟

حالا سنتی یا اسلامی، آره چون رطوبت همسر منم زیاد بود الان خیلی بهتر شده

یادتونه نوشتم یه دوست دارم اسمش مریمه و متولد اسفند که تو دبیرستان رشت باهاش دوست شدم، گمش کرده بودم و خیلی دنبالش بودم؟پیداش کردم به سختی😍زنگ زدم باهاش حرف زدم بعد تو واتس بهم پیام می‌دادیم اون بیشتر فرم پایان نامه شو میداد تا من بدم به دوستام پر کنن، بعد دیگه جواب نداد و رابطه شو قطع کرد 😅 بعضی وقتا حالم از محبتی که اشتباهی نثار یه عده کردم بد میشه...ولی خب من انسانم و ذاتا اهل محبت به دیگران ❤️ان شاالله محبت اهلبیت تو زندگی هامون جاری باشه 😍😻😘
قدم ۱۷۵ وزنم ۵۸

شاید مشکل از کبدتون باشه.جوشونده های تسویه کننده کبد مثل سکنجبین یا کیالک یا اب گرفته شده از جو تاثیر خوبی داره.سعی کنید بعد غذا و قبلش تا یک ساعت اب نخورید.اب یخ نخورید ولرم باشه.

حالا سنتی یا اسلامی، آره چون رطوبت همسر منم زیاد بود الان خیلی بهتر شده

همین الان نشستما عینه شیر آب عرق میکنم پنکه زدم رو خودم 

یسر میرم ببینم چ میشه

ممنون

همین الان نشستما عینه شیر آب عرق میکنم پنکه زدم رو خودم  یسر میرم ببینم چ میشه ممنون

ان شاالله خوب میشی

شاید مشکل از کبدتون باشه.جوشونده های تسویه کننده کبد مثل سکنجبین یا کیالک یا اب گرفته شده از جو تاثی ...

روزی ۹ لیوان آب ولرم میخورم 

چهار عرق سرد تو خونه دارم بنظرت خوبه؟

دکتر غدد میگفت عرق کردن عادیه من خیلی حساسم 

ولی خدایی خیلی گرماییم و عرق میکنم اونم فقط زیربغل 

2706