2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم و محصولات خیلی زیادی تا الان استفاده کردم اینا تا الان خوب بوده،منتها باید مداوم استفاده ک ...

ممنون از راهنماییت فقط بعد میسلار صورتتونو میشورین؟اگه میشورین با آب خالی یا ژل؟

من اول از ژل شستشو استفاده میکردم ک بازم جوش میزدم از وقتی آرایشمو با دستمال مرطوب پاک میکنم جوشام خیلی کم شدن و گاهیم آرایش نداشته باشمم آخرشب با دستمال مرطوب صورتمو تمیز میکنم

2728
ممنون از راهنماییت فقط بعد میسلار صورتتونو میشورین؟اگه میشورین با آب خالی یا ژل؟

عزیزم بعد از میسلار واتر من با ژل درمولب میشورم صورتم و که ضعیف تر از ژل کلینانس هیدرا اونه،چون اون بعد از میسلار خیلی خشک میکنه،ولی صبح ها که از خواب بیدار میشم اون و میزنم

🧿
اسمش چیه 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
عزیزم بعد از میسلار واتر من با ژل درمولب میشورم صورتم و که ضعیف تر از ژل کلینانس هیدرا اونه،چون اون ...

آها درسته.آبرسانم دو تا گفتین دلیل خاصی داره؟و اینکه من آبرسانو فقط شبا میزنم شما چی

2738
اینا روتین روزانه منه،منم پوستم چرب و مختلط و مستعد جوشه

عزیزم برای چروک دور چشمتونه؟تاثیرداشته؟

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
آها درسته.آبرسانم دو تا گفتین دلیل خاصی داره؟و اینکه من آبرسانو فقط شبا میزنم شما چی

نه عزیزم باید هروقت که صورتت و با ژل شستشو میشوری آبرسان و بزنی،من صبحها میشورم و آبرسان میزنم و شب ها موقع خواب،آبرسانتم حتما باید فاقد چربی باشه،من دو مدل معرفی کردم بهت که خوبن و لی قیمتها متفاوتن،اگه میتونی هزینه کنی لاکورت عالیه ۳۰۰این حدوداست و اگه قیمت مناسب بخوای کلینانس هیدرا اون هم نوبه که ۱۰۰تومنه،آبرسان فاقد چربی درمولب هم خوبه که فکر میکنم نزدیک ۲۰۰باشه

🧿
عزیزم برای چروک دور چشمتونه؟تاثیرداشته؟

اره عزیزم اگر زیر چهل یال باشی سبامد خوبه چون سریع لیفت میکنه زیر چشم و اگر احتیاج به مرطوب کننده دور چسم فقط داری یعنی سنتون زیر ۲۵هست،اوریاژ هم مناسبه که فقط مرطوب میکنه ولی سبامد لیف کنندگی هم داره قیمتشم مناسبه

🧿
2706