2726

من این ماه بی خیال شده بودم چون هر ماه با کلی دارو و درمون فولیکولام بالای ۱۰ نمیرفت حالا این ماه همینجوری رفتم دکتر چکم کنه و سونو کرد گفت یه فولیکول ۱۷ داری که روز ۲۶ پریم میشد چون همسرم شهرستان بود بی خیالش شدم حالا دوشنبه میاد یعنی تا اون موقع آزاد شده؟ چه سایزی برسه فولیکول خوش طبیعی آزاد میشه؟

ای در دلم نشسته ، از تو کجا گریزم....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب حتما از اون دسته هستی که سایز فولیکولت آخر سیکل بزر گ میشه زود میرفتی سونو.ببین سونو مونو رو ول کن هر یک شب در میون رابطه داشته باش و داروهای گیاهی رازیانه و پنج انگشت و عسل طبیعی بخور.مطمئن باش باردار میشی

خب حتما از اون دسته هستی که سایز فولیکولت آخر سیکل بزر گ میشه زود میرفتی سونو.ببین سونو مونو رو ول ک ...

به نظرت چه سایزی آزاد میشن؟

به نظرت چه سایزی آزاد میشن؟

امکان داره یکم بزرگتر شه بعد آزاد شه ولی فکر کنم تا دوشنبه آزاد شه.تو رو خدا ول کن این چیزا رو.فکر کردی اگه آزاد شه حتما باردار میشی. شما به تلاشت ادامه بده به این چیزا فکر نکن.میشه ایشالله

نامنظمم بدون دارو خیلی دیر پری میشم ۳۶ ۳۷ روز

خوب چون نامنطمی 

ببین ۱۴ روز قبل پریود بعدی تخمک گداری هست پس تخمک گذاری داری ولی دیر باید شما یک روز درمیان  اقدام کن چون نامنطمی معلوم نیست تخمک گداریت کی هست

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

اخه فکر کردم دیر رشد کرده پس دیرتر آزاد میشه پس هیچی دیگه

اخه فکرکنم روزی ۲یا ۳میلیرشد میکنه خوب بهبالای ۱۸ برسه ازاد میشه نمیدونم بعدش چقدر زنده میمونه 

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 
اخه فکرکنم روزی ۲یا ۳میلیرشد میکنه خوب بهبالای ۱۸ برسه ازاد میشه نمیدونم بعدش چقدر زنده میمونه 

اخه من روز ۲۶ پری این سایز بود گفتم حتما فولیهام دیر سایزشون زیاد میشه و تا روز دوشنبه ازاد بشه

2706