2737
2734
عنوان

مامانای شیرده‌لطفامیاین...

237 بازدید | 35 پست

سلام..یک سوالی واسم پیش اومده..من همش توهم بارداری توی شیردهی دارم..دخترم الان نزدیک ۱۹ماهشه ولی هربارباتآخیرپ.....فکرمیکنم باردارم...

من زایمانم طبیعی بودوالانم دارم شیرمیدم هنوز..میخام بدونم اونایی توی شیردهی حامله میشن پس جطوریه؟یعنی زایمانشون سزارین بوده؟اخه‌مامانم ومادرشوهرمم‌میگن توشیردهی حاملخ نمیشی....من چندین بارهم شده بدون پیشگیری داشتم....پس اوناجطوری باردارشدن برام خیلی سواله😞

کسی میدونه؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یا پیغمبر 😐 من دو هفتست زایمان کردم 

اعصاب بچه ندارم دیگه 

سزارینم بودم یعنی حامله میشم؟

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩
2728
من تو نه ماهگی دخترم باردار شدم فقط هم شیر خودم رو میخورد

واقعا؟معدرت ولی میگم یعنی باهمون یک باراقدام باردارشدید؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

من خواهر وبرادرم باهم ۱۱ماه اختلاف سنی دارن یعنی داداشم دوماهه بود مامانم خواهرمو حامله شد😐😐😐😐

دوست عزیز کامنت بنده در یه تاپیک صرفا برای اظهار نظر برای صاحب تاپیکه لطفا افراد دیگه رپلای نکنید.با تشکر
یا پیغمبر 😐 من دو هفتست زایمان کردم  اعصاب بچه ندارم دیگه  سزارینم بودم یعنی حامله میشم ...

ااا عزیزم بع سلامتی

فارق شدی...قدمش مبارک باشه..

نه عزیزم دیگه نه به این سرعت😁

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منکه شدم زایمانم هم طبیعی بود 

آدما با هم فرق دارن عزیزم مامان بابام میگفت من برای اینکه فاصله سن بین بچه هام حفظ بشه شده در حد یه ربع در روز تا ۴ سالگی بهشون شیر میدادم باردار هم نمیشدم

ولی مامان مامانم همه ی بچه هاش شیره به شیره هستن 

2738
من خواهر وبرادرم باهم ۱۱ماه اختلاف سنی دارن یعنی داداشم دوماهه بود مامانم خواهرمو حامله شد😐😐😐😐

عزیزم..رلستش دوتاخواهرودوتابرادرای منم اینطورن...ولی اخه من چندباربی هوا.....ولی باردارنشدم

.گفتم‌پس چرابعصی هاباردارمیشن بایک باراقدام..البته توبه من فعلایکی شیطونشودارم‌نمیخوام ولی خوب برام سوال بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706