2737
2734
عنوان

ببینید چقد خوب مرتب کردم😍+عکس

1263 بازدید | 61 پست

بچه ها تقریبا یه سالی میشه که دوتا کتابخونه ی بزرگ و یه میز تحریر اوند تو اتاقم واسه همین کمد لباسامو جمع کردم، لباسای اویزونی تو کمد مامان اینا و پوشیدنیا پایین قفسه ها یه قسمتی در داره، گذاشتم اونجا، و چون لباسام زیاد شد جا نمی شد اصلااا، امروز گشتم تو یوتیوب اموزش تا کردن لباس دیدم، خیلی خوب بود تقریبا مثل تا کردن همیشگی بود ولی یه سری نکات ریز که واقعا کمکم کرد، شال و روسریارو که نگو کلی گشتم تا یه ترفند باحال پیدا کردم، تو این سبد ابیه روسریا و شالامه و ببینید با یه تا کردن درست و ساده چقدر فضای اضافه حتی به وجود اومد

و در نهایت وقتی همه اومدن عکس بینیمو میزارم، سه ماهه عمل کردم و سه ماه اول باید شبانه روز چسب میزدم و سه ماه دوم شبا، من ماه سومو به خاطر عید چسب نزدم، ببینید بینیم افتاده شده عایا توجه کنید این عکسو اخر میزارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خوشبحالت

من اونقد شال گرفتم ک میتونم ی طرف اتاق بچینم برم تا سقف

جاشم ندارم مرض دارم انگار

تو دیگر خوب نخواهی شد ...تا آخر عمردرگیر من خواهی بودو تظاهر می کنی که نیستی... مقایسه تو رااز پا در خواهد آورد... من می دانم به کجای ---قلبت--- شلیک کرده ام .... تو دیگرخوب نخواهی شد...
بنظر تا کردن معمولی همه ماس😐

گفتم که یه سری نکات ریزی داره، مثلا من اول همیشه از عرض لباس تا می کردم در صورتی که باید اول لباسو مستطیلی شکل کنی و لباسایی که یه کمی پایینشون گشاد تره، یه سری نکات ریز

این ک تا کردن نیس بازم شلووغه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...

عکستو بزار عزیزم همه جمع شدن.آنلاین خیلی داریم.😁

تو یه من احترام میزاری منم به تو احترام میزارم،چون میخوام یکی مثل تو باشم.تو به من توهین میکنی،من به تو توهین نمیکنم چون نمیخوام یکی مثل تو باشم.در اصل نقطه پرگار من هستم،پس به خاطر تو خودمو زیر سوال نمیبرم.(دکتر الهی قمشه ای)

همین ک الان خودتون  حس خوبی دارید  و یه کار متفاوت  با گذشته تون  انجام دادید و خوشحالید  مهم !!!! 🤗☺️😃

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706