2733
2734
عنوان

اگه نامزدتون سنتی و مومن باشه،توی رابطه بی حیا باشیم فکر بد میکنه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6674 بازدید | 104 پست
بله واسه همون به خانم گفتم تو نامزدی مواظب باشه

اره به نظر منم چون تو ایران عقاید سنتی وجود داره بکارت واسه مردها خیبی مهمه بهتره تا روز عروسی حفظ بشه از نظر قانونی هم به نفع دختر میشه

😢😢😢خیلی بده 

شوهرتم پایه هست گرمه یا سرد؟

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اره به نظر منم چون تو ایران عقاید سنتی وجود داره بکارت واسه مردها خیبی مهمه بهتره تا روز عروسی حفظ ب ...

وااای خانوما من منظورم رابطه کامل نیس که.کلا منظورم اینه که مثلا بعد عقد کی ببوسمش؟؟😂😂🙈🙈🙈🙈🙈

ممنون میشم یه صلوات برا حاجتم بفرستی❤
اول که دود از کنده بلند میشه همیشه😆ـ ولی ایشون هر چقدم مومن باشه قاعدتا میدونسته شما اونطور نیستیـ ...

نیلا شرم کن تو این تاپیک😂

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:
اونم پایست ولی من خیلی پایم 

چقدر از ازدواجتون میگذره؟

من همش بهش میگم اگر هر کس جای تو بود برای من و هرکس جای من بود برای تو فکرکنم به مشگل برمیخوردیم🥴🥴

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
2738
وااای خانوما من منظورم رابطه کامل نیس که.کلا منظورم اینه که مثلا بعد عقد کی ببوسمش؟؟😂😂🙈🙈🙈🙈🙈

عزیزم در مورد بعد عروسیت گفتم...بوس که مهم نیست همون لحظه اول عقد ببوسین همو

شوهر من خودش اومد جلو هزارتا بوس کرد من یدونم نکردم 😁 تا میتونی ناز کن 😎 بزا اون خودشو خالی کنه 😂

من در این تاریکی فکر یک بره روشن هستم تا بیاید علف خستگی ام را بچرد (:

خخخخ چه مثبت خخخ

بزار خودش شروع میکنه ولی تو خجالت بکش

نه منو همسرم هردو معتقد هستیم البته نه خشک و متحجر ولی تو رابطمون از اول خیلی راحت و بی پروا بو ...

خدایی این یه مورد به روشن فکری ربطی نداشت همچیو به روشن فکری ربط ندین لطفا🤔

فرصت ها مثل رنگین‌کمان میمونن اگه زود نبینیش دیگه معلوم نیست باز کی ببینی🌈                                                                  در انتظار آرزوهایم ...💫🌠
خب منم منظورم بعده عقده دیگه الان نه که😁😁

به نظر من بعد عقد هم هميشه ناز كن بذار نازتو بخره

تا عادت كنه

مردا ذاتشون ناز كشيدنه براشون لذت بخشه 

بذار بعد عروسي واسش بيحيا شو كه جذابيت هم داشته باشي 

2706