1147
1292

دیشب خیلی دلم گرفته بود به شوهرم گفتم روزپنج شبه که خونه بودی بجای تفریح رفتنمجردی میمومدی خونه کنار من که هم.حاملم هم بچم کوچیکه و شیطون مجردی بیرون رفتن وقت داره 

گفت تو به چی خودت مینازی 

فک میکنی من چقد خوشم تو زندگی

نابود شدم

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1279
یعنی انگیزه ای ندارم خونه بمونم ، باهاش صحبت کن

جهنم 

بره ور دل ننه ش ذاتش بهتراین نمشه

پسر گلم منتظر روزی ام که با اومدنت همه ی غصه هامو فراموش کنم و خدا به خاطر دل کوچیک توام که شده مامانتو خوب کنه.دوست دارم از ته دلم مهربونم.علی کوچولوی مامانت
من جاي شما بودم و شوهرم بهم مي گفت به چي خودت مي نازي بهش مي گفتم به اين كه تو شوهرمي هميشه آدم ها ...

مجردی؟

1323
عه اعصاب نداریا

نمونده

1226
مگه چند سالشه شوهرت

25

من از خودم ناراحت میشدم که نتونستم اونقدر خوب باشم که همسرم تو زندگی با من خوش و راضی نیست

دلیلِ خوشبختیم: ❤پسرم❤  نفسم: ❤پسرم❤ عمرم:❤پسرم❤ وجودم:❤پسرم❤ قلبم: ❤پسرم❤ تموم زندگیم: ❤پسرم❤ باوجودِ پسرم، دردونهء وروجــَکــَم ، که یه تار مویِ نازِش به تموم دنیا می‌ارزه ، خوشبخترینِ عالـــَــمـــَـم ❤ 👶
اون بهش توهین کرده!

خون رو با خون نمي شورن 

همه بادن خوبي رو با خوبي جواب بدن حتي حيوانات وقتي بهشون خوبي كني يه دمي برات تكون مي دن

انسانيت و هنر اينه كسي كه بهت بدي كرد  به جاي تلافي كردن بهش خوبي كني 

1280