2737
2734
عنوان

اومدم خونه مادرشوهرم میبینم شوهرم همه چی گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 15733 بازدید | 311 پست
یه وقت واسه این دو تا دوستمون بگیر . مشکل مغزی دارن.

خانوم این در حد یک دختر و خانوم نیست ک دعوا کنه 

من حرف بدی نزدم و دعوایی هم ندارم 

شما اگه ادب داشته باشی دیگه ادامه نمیدی

👈زندگیـ،راضیـ نگهـ داشتنـ ،همهـ نیستـ👉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خانوم این در حد یک دختر و خانوم نیست ک دعوا کنه  من حرف بدی نزدم و دعوایی هم ندارم  شما ...

ولش کن بابا. معلوم نیس کلاس پنجمشو ب زور گرفته یا نه. یه آدمی که تا دیپلمم درس خونده باشه شعور اینو داره که اینجا عقده ریزی نکنه. ب قول معروف جواب ابلهان خاموشیست

ولش کن بابا. معلوم نیس کلاس پنجمشو ب زور گرفته یا نه. یه آدمی که تا دیپلمم درس خونده باشه شعور اینو ...

درسته عزیز 

ریپلای هم کرد جوابشو ندع 

👈زندگیـ،راضیـ نگهـ داشتنـ ،همهـ نیستـ👉
اگه جمله تون سوالیه نه خداروشکرهیچ وقت کم نیوردیم توبدترین شرایط خداکمکمون کرده 

بخدا شک نکن از دعای همین مادره این که دارم میگم بهش رسیدم خدا خودش میدونه هرموقع برا پدرم یا مادرم پولی دادم به خودخداقسم بیشترازاونی که خرج کردم بهم برگشته پدرمم مستمری بگیره وضع مالیشم خوبه هیچ انتظاری هم ازمانداره ما سه تا داداشیم دونفرمون خیلی توجه میکنیم به پدرومادرم خداراشکرهیچ وقت خدانگذاشته دربمونیم توزندگی ولی اون یکی داداشم همیشه لنگه پدرمادرم تازه بایدبهش بدن

2738

من دیقا شرایط شما رو دارم شوهرم پسر بزرگه وپدرشو ازدست داده 

من هیچ وقت ایراد نمیگیرم به  اینکار چون دیدم خدا 2برابرشو میرسونه 

دوم به شوهرت ایراد نگیر که دیگه با مخفی کاری  نکنه حداقل بدونی 

کسی با مرغ و میوه خریدن پایین نکشیده من همچین رفتاری رو از مردا دوس دارم. بزرگیشونو میرسونه. حالا ا ...

یکبار دوبار بله چیزی نمیشه ولی  اینکه بشه وظیفت جالب نیست

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
الان با۱۰۰ هزار تومن کی ورشکست شده؟؟؟  شاید مادرش مشکل داشته نخواسته خجالت بکشه  بس کنید ...

تنگ نظربودن یا نبودنه من به شما مربوط نیست

شما هرطور راحتی برخورد کن 

برای اون دسته عزیزانی که کنجکاون.... بخداااا عکس پروفایلم خودم نیستم 
چرا شوهر من برا خانوادش خرج کنه من ناراحت نمیشم؟  پولدارم نیستیم. حقوقمون یه حقوق کارگریه آیا ...

منم ناراحت نمیشم خودمم بهش پیشنهاد میکنم تازه

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2706