2733
2734
عنوان

چرامردا خونوادشونو بیشتردوس دارن و اونا روبیشترقبول دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 48 پست

جالبه من یه مردی رو میشناسم هرجا میخوان نظرشو بپرسن میگه هرچی زنم بگه😳بخدا انقدرم رو نظم پیشرفت میکنن حالا شوهر من یهو میره حرف خونوادش گوش میکنه گند میزنه تو همه چیز

جیگیلی سابقم که معلق شدم 
چون خانوادشن همینطور که ما خانواده خودمون و بیشتر میدوستیم

من شوهرمو از دنيا بيشتر دوست دارم و كارايي كه خونوادم بايد واسم ميكردن و شوهرم واسم كرده پس دليلي نداره خونوادمو بيشتر دوست داشته باشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون اونا ۳۰ ساله خونوادشن و این هنر رو باید زن داشته باشه که کم کم با سیاست خودش رو  از اونا جل ...

اره اتفاقا من همش دارم خودمو بدترمیکنم ازچشش خودمو میندازم باکارام

تیکر تولد یکسالگی دخترم
2731
چون اونا ۳۰ ساله خونوادشن و این هنر رو باید زن داشته باشه که کم کم با سیاست خودش رو  از اونا جل ...

مردی ک شعور نداشته باشه.درست نمیشه حتی با سیاست.بعضی زنا خیلی سیاس نیستن ولی شوهراشون خیلی باملاحظه و باشعورن.

اره اتفاقا من همش دارم خودمو بدترمیکنم ازچشش خودمو میندازم باکارام

دقیقا همینه مطمین باش دندون رو جیگر بذاری یه ماه مدلت رو عوض کنی همه چی عوض میشه زن نباید هیچوقت چاقو دستش بگیره باید همیشه پنبه دستش باشه با اون سر ببره

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

ما یکی از فامیلامون هست یه آقایی. انقد زنشو دوس داره. دوتایی مسافرت چین و ایتالیا و روسیه رفتن.برای زنش ماشین خریده. الان بچه دارن پرستار گرفته که زنش بره دانشگاه دندونپزشکی بخونه. سالی 4-5 بار میرن خونه مادر این آقا. عیدم 5 روز میرن خونه پدر دختره که یه شهر دیگست. کلا زندگیشون خیلی خوبه. من نمی دونم ذات این مرد چیه که انقد تکه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
اره...داییم اوایل ازدواج اصلا به روی زنداییم نگاه نمیکرد فقط باخواهرمادرش ودوستاش بود زنداییم ۷ساله ...

چه دایی بداخلاقی😐

واقعا کارش اشتباه بوده خب مامان شما بهش میگفتن درست برخورد کنه با خانومش

مردی ک شعور نداشته باشه.درست نمیشه حتی با سیاست.بعضی زنا خیلی سیاس نیستن ولی شوهراشون خیلی باملاحظه ...

اونااستثناء ها هستن ما با اونا کاری نداریم با اکثریت کارداریم که مثل شوهر استارتر و بقیه هستن اونا با سیاست و تکنیک های روانشناسی درست میشن

وقتی که تو تلاش نکنی بشناسیشون به شوهرت اون میشناسه درمقابل شما باعث میشه جبهه بگیره

بخدا چقدر بدیشونو بش بگم..خودش داره با چشمای خودش میبینه چقدر درحق ما کم گذاشتن..مادرشوهرم چند شب  قبل عروسیم اومد دعوا که چرا ازونجایی که من کفتم نرفتی لباس عروس کرایه کنی.بخدا باشوهرم دوتایی رفتیم همونجا که گفت دوتا لباس کلا داشت قدیمی..خودش گفت اینا بدردت نمیخوره

جیگیلی سابقم که معلق شدم 
دقیقا همینه مطمین باش دندون رو جیگر بذاری یه ماه مدلت رو عوض کنی همه چی عوض میشه زن نباید هیچوقت چاق ...

منوخیلی احمقم نمیدونم چ جوری همه هم میگن بایدبا پنبه سرببری ولی نمیفهمم بایدچیکارکنم یعنی باید با خواهرشوهرا وبرادراش صمیمی بشم

تیکر تولد یکسالگی دخترم
چه دایی بداخلاقی😐 واقعا کارش اشتباه بوده خب مامان شما بهش میگفتن درست برخورد کنه با خانومش

ما ازاونادوریم سالی یبار میبینمشون منظورم اونیکی خاله هامه

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔
شوهرمن خیلی خانوادش براش مهمن منو فقط ب چشم یکی میبینه ک بایدغذادرست کنه و کارای خونشو بکنه اگه &nbs ...

ببين دقيقا نميتونم بهت بگم من چيكار ميكنم يا مثلا دختردايي ام چيكار ميكنه اما من كاملا مستقلم يعني وابستگي به شوهرم ندارم تو خونم تصميم ميگيرم و انجام ميدم يعني بالاعكسه سوهرم بايد تلاش بكنه و منو به كاري راضي بكنه دختردايي ام هم تا حدي ميدونم اينجوري ميكنه مثلا موقع عروسيش منه همه جا باهاش بودم ميديدم حرفي رو خيلي محكم به شوهرش ميگه بعد كه شوهرش ميديد نميتونه راضيش بكنه مثلا يه جا هم خانواده اشو قاطي بكنن به من ميگفت زهره خانوم تورو خدا راضيش بكنيد مادر منم ارزو داره تو عروسي پسرش نظر بده خلاصه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
ما یکی از فامیلامون هست یه آقایی. انقد زنشو دوس داره. دوتایی مسافرت چین و ایتالیا و روسیه رفتن.برای ...

اینا از دوس داشتن نیس از پولداریه البته داریم پولدار چشم تنگ و خسیس

2706