1421
1411

اوناییکه سنتی ازدواج کردین شماهم این شکلیه شوهرتون

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   

مامانا سلام

لباس شویی اینترنتی قسطی خریدم ماهی 600 تومن ، عالیه!!!
برید ببینید

خانوادشون رو بیشتر از کی دوس دارن 

یک عدد اتیش پاره هستم   عاشق پیتزا و کرانچی    اگ سرت برای دعواا درد میکنه بامن نحرف   کم نمیارم کینه ای نیستم   ولی صلاح نمیدونم واق واق بعضیا رو بی جواب بزارم   اها راستی دوست عزیز تاپیک من ماله منه پس اگ شما ناراضی هستی حق نداری گزارش بزنی 😕 و در اخر انکه را خوبی کنی هاری نگیرد آرزوست❤    
1390
خانوادشون رو بیشتر از کی دوس دارن 

بیشتراز زن 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   

اره...داییم اوایل ازدواج اصلا به روی زنداییم نگاه نمیکرد فقط باخواهرمادرش ودوستاش بود زنداییم ۷ساله انقدر صبوری کرد انقدر محبت واحترام کرد که داییم الان غلامشه مریم جان ازدهنش نمیوفته توجمع فقط چشمش رو زنداییمه...ولی من متاسفانه نمیتونم اینطوری باشم😟😟

باروانم بازی میکنیو یادت میره.....این دختر سنش واسه این همه درگیری کمه🙂💔

من خودم ازدواجم با دوستي بود خوب شوهرم حرف منو فقط قبول داره خانواده اش هم اگه بخوان يه وقتي به كاري راضيش كنند به من ميگن كه راضيش بكنم اما دختر دايي ام ازدواجش سنتي بود اونم شوهرش همينطوره اصلا به حرف خانواده اش كاري نداره فقط و فقط زنش ربطي به نوع ازدواح نداره

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
1394

آره..فک میکنن ما دشمنشونیم وبدیشون رو میخوایم.والا خونواده شوهرم از دشمنی. وحسادت تو زندگی ما کم نذاشتن.بعد شوهرم هنوز فک میکنه اونا خیرش میخوان..کی میشه بشناستشون ای خدا

جیگیلی سابقم که معلق شدم 

چون اونا ۳۰ ساله خونوادشن و این هنر رو باید زن داشته باشه که کم کم با سیاست خودش رو  از اونا جلوتر ببره نه با بی سیاستی بدتر اونارو جلوتر ببره

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍

خواهر بزرگ منم همینطوریه.سنتی ازدواج کرد.چنسال پیش مادرشوهرش مرد.شوهرش عشقه خواهر برادریه

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.
من خودم ازدواجم با دوستي بود خوب شوهرم حرف منو فقط قبول داره خانواده اش هم اگه بخوان يه وقتي به كاري ...

شوهرمن خیلی خانوادش براش مهمن منو فقط ب چشم یکی میبینه ک بایدغذادرست کنه و کارای خونشو بکنه اگه  زورپشت سرش نباشه نمیادازم نظربخواد شماچ جوری اخلاقت چیکارامیکنی که حرف خودتو قبول داره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آره..فک میکنن ما دشمنشونیم وبدیشون رو میخوایم.والا خونواده شوهرم از دشمنی. وحسادت تو زندگی ما کم نذا ...

وقتی که تو تلاش نکنی بشناسیشون به شوهرت اون میشناسه درمقابل شما باعث میشه جبهه بگیره

😍😍دوست جونی میشه برا حاجت دلم دعاکنی؟😍😘😚😙😗😍
1427

جالبه من یه مردی رو میشناسم هرجا میخوان نظرشو بپرسن میگه هرچی زنم بگه😳بخدا انقدرم رو نظم پیشرفت میکنن حالا شوهر من یهو میره حرف خونوادش گوش میکنه گند میزنه تو همه چیز

جیگیلی سابقم که معلق شدم 
چون خانوادشن همینطور که ما خانواده خودمون و بیشتر میدوستیم

من شوهرمو از دنيا بيشتر دوست دارم و كارايي كه خونوادم بايد واسم ميكردن و شوهرم واسم كرده پس دليلي نداره خونوادمو بيشتر دوست داشته باشم 

چون اونا ۳۰ ساله خونوادشن و این هنر رو باید زن داشته باشه که کم کم با سیاست خودش رو  از اونا جل ...

اره اتفاقا من همش دارم خودمو بدترمیکنم ازچشش خودمو میندازم باکارام

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون اونا ۳۰ ساله خونوادشن و این هنر رو باید زن داشته باشه که کم کم با سیاست خودش رو  از اونا جل ...

مردی ک شعور نداشته باشه.درست نمیشه حتی با سیاست.بعضی زنا خیلی سیاس نیستن ولی شوهراشون خیلی باملاحظه و باشعورن.

خاموش کن فانوس وابستگی ات را وقتی برای آدمهای امروزی خوبی وبدی یکسان است.بیش از حد (حوّا) بودن تاوان سنگینی دارد،وقتی آدمِ مقابلت(آدم) نیست.
1331