2703
2553
خب شوهرمه نمتونم ک خیانت کنم،دوسندارم مرد دیگه ای بیاد تو زندگیم

ببخشید نمیدونستم شوهرتونه 

خودتون سمتش نرید وقتی میرید سمتش ازتون‌ دور میشه بزارید خودش بیاد سمتتون بلخره خودش میفهمه که باید بیاد سمتت

اینکارو نکن چون مورد تمسخر قرار میگیری بش پیام نده محل نده ولی میدونی چیه هیچوقت با رفتن ی نفر دنیا ...

چیکار کنم متوجه بشه با این کارش منو از دست میده و از چشمم میفته

رک هم گفتم فایده نداره

نمتونمم قهر کنم چون اون خیلی لجبازه نمیاد اشتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
شوهرم چهل و شیش سالشه دیگه کی میخواد چشاشو باز کنه دنیا رو از دید دیگه ببینه چند وقت بعد باید بمیره ...

ماهیو هر وقت از اب بگیری تازس 

نا امید نشو حیوان که نیس شوهرتونه و تو این سنی که شوهرتون هست باید یخورده باهاش بسازید چون الان خودش توی پرتیه احساس مسئولیت نداره و یکی باید باشه راهنماییش کنه جا اینکه با عصبانیت باش بحث کنید با خوبی و منطقی راهنماییش کنید

چیکار کنم متوجه بشه با این کارش منو از دست میده و از چشمم میفته رک هم گفتم فایده نداره نمتونمم قهر ...

با دلسوزی رفتار نکنید که حس کنه شما ضعیفید باهاش سرد شید  و بلخره اون همسر شماست میاد سمتتون

2714

از وقتی متاهل شدم یه زن رو راست پیدا نشده که باهاش دوست بشم یا بهم حسودی میکنند یا میخوایند با شوهرم دوست بشن یا میخوایند همیشه من دعوت شون کنم خونه و شام و ناهار کوفت کنند خسته شدم از اطراف و آشنایان حتی فامیلم میگن هر چی داریم بدم بخورند الان تنهایی ترجیح میدم تا دوستی و حقیقت ناراحتم ازین موضوع فقط واسه من همینطوره یا همه 

در دنیایی که گرگها زوزه می کشند بره  شدن تاوان سختی دارد ،،،،،، قلبم ساده بود اما عقلم دیگه همراش نیست 

از دید شوهر من همه زنهایی که میرن پارک و گردش و همه جا بدون شوهر میرن ،ببخشید خرابن ، دیگه بقیشو خودتون حدس بزنید که من دارم از دستش چی میکشم من حتی حق ندارم آشغالای خونه رو بزارم دم در ، اگه اینکارو کنم از نظر شوهرم یه زن ولگرد هستم .

با دلسوزی رفتار نکنید که حس کنه شما ضعیفید باهاش سرد شید  و بلخره اون همسر شماست میاد سمتتون

باهاش سه روز قهر کردم سرد بودم ولی اصلا نیومد اونم چن بار

سرد شدن باهاش بی فایده اس 

🤣🤣🤣🤣🤣😆😆😆😆😆اَی خِدا

لعنت به شبهای بعد از توووووو  به دردی ک ماند از توووووو.....‌‌  به دادم نمیرسی.....  رفتی آواره شد خانه😢ماندم غریبانه😭لعنت به بی کسی💔🤦‍♀️
از وقتی متاهل شدم یه زن رو راست پیدا نشده که باهاش دوست بشم یا بهم حسودی میکنند یا میخوایند با شوهرم ...

تقصیر شماست که داراییتونو به رخ بقیه میکشید نباید راجب چیزایی که دارید با بقیه حرف بزنید

2706