1421
1411

من نهایت ده بار بعضی وقتام کمترولی حس میکنم دارم افسردگی میگیرم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  همسرعزیزم خوشحالی قلبمو مدیون خوبیهای توام زندگیم فدات بهترینم ..خدایا اینماه مطمعنم نی نیمومیزاری تودلم امیدم ب خودته بزاربا اومدن نی نی  ب زندگیم انگیزه ی زندگی کردن داشته باشم سال دیگه اینموقع انشاالله دخترکوچولوم توی بغلمه دستای کوچولوشو میگیرم تودستم و خدارو روزی هزاربارشکرمیکنم یه صلوات واسه ارامش زندگیمو رسیدن ب ارزوم ازته دلت میفرستی ...جمله های بالا امضای ماه قبلمه خدا این ماه معجزشو بهم نشون داد ومنوهم بالاخره ب ارزوم رسوندم خدایا روزی هزاربارشکرت میکنم بخاطر نی نی کوچولو.بچه ها بادلای پاکتون برا کسایی ک بچه دار نمیشن دعاکنین اوناهم ب خواستشون برسن.برامنم دعاکنین نی نی عزیزم سالم بیاد بغلم   

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1390

شاغلم به خاطر همین هر روز میرم بیرون

فحش اگر بدهند ازادی بیان است،جواب اگر بدهی بی فرهنگی!سوالی اگر بکنند ازاد اندیش اند،سوالی اگر بکنی تفتیش عقاید!تهمتی اگر بزنند در جست و جوی حقیقت هستند،جواب اگر بدهی دروغگویی!مسخره ات اگر بکنند انتقاد است،جواب اگر بدهی بی جنبه ای!اگر تهدیدت کنند دفاع کرده اند،اگر از عقایدت دفاع کنی خشونت طلبی!و من حزب اللهی بودن را با همه تراژدی هایش دوست دارم......................اقایون محترم لطفا تو تاپیکم نیاید و منو ریپلای نکنید!اگه هم من شما رو ریپلای کردم ،متوجه نشدم که اقا هستید پس لطفا یاداوری کنید.خانومای گل اگه جایی دیدید که تو تاپیک اقایی حضور دارم یا اقایی رو ریپلای کردم بهم تذکر بدید.😘
1376
1427
1391