2737
2734
عنوان

برم يا نرم؟

151 بازدید | 11 پست

من شنبه نوبت دندون دارم امروز با مامانم ميرم شهر اخه ما الن روستاييم ، بعد احتمالن دو روز ميمونم شوهرمم اين چن روز بشدت سرش شلوغه حالا ديشب ميگفت نرو من خسته كوفته ميام تو باش خونه ، حالا من دندونم خيلى وقته خرابه ب بدبختى دكترم نوبت داده اگه نرمم ميدونم شوهرم حالا حالا ها نميبره منو 

تعداد رای : 14
نظرسنجی
برم
14
100%
نرم
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بروید چون همین درد ممکنه به عصب دندان برسه و دیگه حتی اگر خونه باشید از ناله و درد شما محیط خونه براش غیرقابل تحمل  بشه. چندساعت تنها باشن مای دوری نمیره. دندان درد بسیار وحشتناک است

2731
بروید چون همین درد ممکنه به عصب دندان برسه و دیگه حتی اگر خونه باشید از ناله و درد شما محیط خونه برا ...

ب عصب ك رسيده ، كلن شوهرم خيلى وابسته ست هر جا ميرم بهم عذاب وجدان وارد ميكنه

2738
ب عصب ك رسيده ، كلن شوهرم خيلى وابسته ست هر جا ميرم بهم عذاب وجدان وارد ميكنه

بروید برای دندان. شما باید وابسته باشید نه ایشان. چنین اخلاقی رو بیشتر باید در پیرمردا دید. نمی روید که برنگردید. دندان در صورت عدم درمان در زمان بارداری ممکنه مشکل ایجاد کنه. 

بروید برای دندان ایرادی نداره. ایشان باید صبر کنه اگر به شما علاقه داره سلامتی تون در درجه اول اهمیت باید براش مطرح باشه

بنظر من باید بری اما قبلش با همسرت با مهربونی صحبت کن بگو دوست ندارم بدون تو برم و تنهات بذارم ولی ب سختی نوبت گرفتم و این درد دندون خبلی اذیتم میکنه و  رو اعصابم تاثیر میزاره برات غذا درست میکنم و سعی میکنم زود برم برگردم یکمم بفکر من باش ..اینجوری راضیش کن با زبون خوش..