2726
عزیزم من ساکن آلمان هستم حقوق هایی که این خانوم میگه درسته 

من ندیدم عزیزم! چیزی ک نتو میگیرن و من دیدم بین ۱۵۰۰ تا ۴۰۰۰ تاس! من حقوق بیشتر از این نتو ندیدم

شما درست میگین ریپلای نکنین

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم من ساکن آلمان هستم حقوق هایی که این خانوم میگه درسته 

منم دارم زندگی میکنم اصلا چنین اماری که ایشون از هزار یورگبرای مهندس میگه یه چیز خنده داره، من دانمارکم، تجربه زندگی المان فراوون با امار روز دارم واقعا تعجب میکنم از این حجم اطلاعت غلط دادن

دوستانی که سر حقوق و درآمد صحبت می کنین، فکر کنم یکیتون منظورتون نتو هست یکیتون بروتو. 

که این دوتا با توجه به درجه مالیاتی خیلی اختلافش متغیره، مثلا یه نفر که ازدواج نکرده ، بچه نداره مالیات بیشتری باید بده، مثلا اگه 6000 میگیره نزدیک نصف حقوقش میره به مالیات. این فرد اگه ازدواج کرده و بچه دار باشه یک سومش میره مالیات. 

منم دوتابرادرشوهرم آلمان توی کلن زندگی میکنن ورستوران دارن،وخیلی هم راضین،سالی یکبارتابستونا میان ای ...

سلام عزیزم احتمالا اطلاعاتت بالاس ببیم یکی از دوستای من اونجاس مهاجرت کرده و قبولی گرفته بمن میگ با ویزای یکوماهه و قانونی برم المان و برنگردم و بعد چندماه برم درخواست پناهندگی بدم میشه ازشون بپرسی ایا اینجور چیزی ممکنه یا نه؟

خیلی سردرگمم تهران ک اوضاع داغونه شاید بتونم اونور زندگی کنم لااقل 😕😔😔

در کل که خب بالاخره خیلی هم خوب نیست  البته به اینکه کدوم ایالت زندگی کنید هم خیلی بستگی داره ...

سلام عزیزم پیام بالاتر ب دوستمون دادم رو بخون اگ اطلاع دادی راهنماییم کن خیلی ممنون

2706