2733
2734
شرایطش رو داشته باشن چرا خانوادگی هم میتونن ویزا بگیرن، کم مورد نبوده که خانوادگی رفتن. در مورد ...

ممکنه بشه ولی به سختی

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
خانواده شوهر من توکشورهای مختلف زندگی میکنن،خانواده که میگم یعنی خواهرشوهرها وبرادرشوهرها،وبچه هاشون ...

میشه شماره وکیل به ماهم بدید چقدر هزینه داشت براتون.ممنون از پیامت عزیزم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وکیل نگیرید وکیلها همه کلاه بردارن..یه کم تحقیق کنید همه کاراتون رو راحت خودتون انجام بدید

2728
غیر قانونی یعنی: از مرز ایران غیر قانونی خارج بشی بری ترکیه از ترکیه غیر قانونی سوا قایق بشی بری یون ...

من خودم عازم رفتنم وقانونی،البته نه آلمان ،اطلاعاتم کم نیس،ولی ایران دیگه جای موندن نیست،

نه عشق خارج داشتم،نه عشق آزادی ،نه عشق دریارفتن واین برنامه ها،ولی نگران آینده بچه هامم،واینکه شوهرم جلوچشم من و بچه هاداره ذره ذره آب میشه و هیچ پیشرفتی توکار نیست ودزدی وغارت توکشورم امونمونوبریده

اخه ویزای کاری کسی نداریم دعوت نامه بفرسته برای کار خودم لیسانس صنایع دارم همسرم شیمی

ربطی به دعوت نامه نداره که، شما چجوری اپلای میکنی برا تحصیل؟ همونجوری باید اپلای کنی برا کار. رزومه میفرستی و مصاحبه و... اکی که بشه خودشون از طرف شرکت دعوت نامه مبفرستن

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗
اخه ویزای کاری کسی نداریم دعوت نامه بفرسته برای کار خودم لیسانس صنایع دارم همسرم شیمی

تازه هردوتاتون لیسانس دارین چرا میگی درسامونو خوندیم نمیتونیم بورس بشیم؟ هیچ جا برا کارشناسی که کمک هزینه نمیدن مگه مورد خیلی خاصی باشه، برا ارشد و دکترا میدن، شما میتونین تحصیلی اقدام کنین، فقط به آلمان محدود نکنین خودتونو چون برا آلمان رفتن مجبورین تا یه حدی آلمانی یاد بگیرین خیلی حساسن رو زبانشون، و برای ارشدم تقریبا فاند نمیدن ولی کشورای دیگه راحتتره مثه کانادا یا سوئد و نروژ اونورا

هرچی آرزوی خوبه مال تو 🤗

واقعا گند خورد به کشورمون ادم توکشورش خونه ماشین کار داشته باشه ولی ازلحاظ فرهنگی اقتصادی زیرخط فقرباشه درسته ماهمه اینارو باهم داریم ولی ایا صبح که ازخونه میریم بیرون تابرسیم ارامشی می مونه اصلا با فرهنگ و....درارتباط هستیم؟همش داریم تبعیض میبینم بی حرمتی افراد به هم و.... عدم تکنولوژی.دانشگاهامون شده تفریح رفیق بازی اساتید بلدنیستن اموزش بدن.پول فقط میگیرن حرفه یادنمیدن .گند زدن گند

2738

توی قراردادمون نفری3700 دلارکانادا قیدشده که ماتاالان 75میلیون تومن پرداخت کردیم،وبقیه پول روبعدازگرفتن ویزا واریز میکنیم،امیدوارم

گلم با عرض معذرت نمیتونم شماره وکیل رو بدم ببخش

بروید. هزینه ها ت رو با اینجا مقایسه کنید کمرشکن است اما در خود کشور آلمان دخل و خرجتان به هم میخوان ...

الان این اطلاعات رو از کجا دارید میگید؟؟؟؟

چرا مردم رو به اشتباه می اندازید 

من آلمان هستم و اصلا اینطوری که شما میگید نیست

واقعا گند خورد به کشورمون ادم توکشورش خونه ماشین کار داشته باشه ولی ازلحاظ فرهنگی اقتصادی زیرخط فقرب ...

عزیزم من ساکن آلمان هستم

بهت بگم اگه میخوای بیای المان فقط به این امید نیا که اینجا تبعیض نیست که هست صد برابر بدتر 

ما تو کشورمون به افغانی ها چه دیدی داریم اینا هم به ما همون جوری نگاه میکنن تازه بدتر

من افغانی ها رو دوست دارما

الان این اطلاعات رو از کجا دارید میگید؟؟؟؟ چرا مردم رو به اشتباه می اندازید  من آلمان هستم و ...

نمی دونم چندسال هست اونجا هستید. بنده اقوام آلمانی دارم. عموی خودم چهل سال است آلمان هستند. یک سر اومدید ایررن سر به سفارت خانه بزنید. اگر کافی نبود ادرس اقوام رو بدهم کلن هستند باهاشون صحبت کنید برای کار هم می تونید بهشون مراجعه کنید. 

وکیل نگیرید وکیلها همه کلاه بردارن..یه کم تحقیق کنید همه کاراتون رو راحت خودتون انجام بدید

کی یه همچین چیزی میگه،وکیل من ایران نیست کاناداست،ودفترقانونی هم داره،درضمن اشنامون توی ونکوور ته توی قضیه رودراورده گلم

2706