2733
2734
تمام حرفای دوستمون راجع به پناهندگی درسته . گول حرفای اونایی که رفتن و میگن به به نخور  . شرایط ...

ممنونم عزیزم فقط کسی نیس به من بگه چجوری برای کاراقدام کنم شوهر من لیسانس شیمیه. واینکه ایا برای زن ها امنیت از لحاظ جنسی برای کار ومحیط کاری و زندگی هست!؟

در ضمن با وجودیکه تمام روزها و حالهای غیر خوبی رو که شما میگی گذروندی در ایران و من هم گذروندم هنوز ...

من خودم به کسی وابسته نیستم دیگران بهم وابسته هستند اگر روزی هم نگران باشم نگران فقط وفقط پدرمادرمم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم عزیزم فقط کسی نیس به من بگه چجوری برای کاراقدام کنم شوهر من لیسانس شیمیه. واینکه ایا برای زن ...

صد در صد امنیت داری زن ومرد نداره اصلا، همه با هم خوبن، یه پینهاد دارم برو توی این سایت کشورالمان سایت فارسی هست و در مورد بلو کارت سرچ کن، جواب خیلی از سوالاتو میگیری چون کسایی هستن که باتخصص اونجا کار و زندگی میکنن :

Applyabroad. Org

2731
نمی دونم چندسال هست اونجا هستید. بنده اقوام آلمانی دارم. عموی خودم چهل سال است آلمان هستند. یک سر او ...

سلام عزیزم.درمورد مهاجرت به آلمان اطلاعاتی دارین شما..میتونم با عموتون مشورت کنم

2738
ممنونم عزیزم فقط کسی نیس به من بگه چجوری برای کاراقدام کنم شوهر من لیسانس شیمیه. واینکه ایا برای زن ...

عزیزم الان جاب آفر گرفتن خیلی خیلی سخته، چون اولویت با افراد اون کشوره:مگر همسرت خودش بره اونجا بتونه کارفرمایی رو متقاعد کنه و حضوری رزومه ببره 

دوستانی که آلمان زندگی میکنن و تجربه دارن. 

برای بچه 9 ساله با چه کتابی شروع به آموزش زبان آلمانی کنیم بهتره؟ چه انتشاراتی؟ در حال حاضر ایران هستیم 

باری دریغ ....... از کوچه های زندگی.. گریخت صدای کودکی.. گریخت صدای کودکی
2706