2703
2553
عنوان

اوناییکه موعدشدن نزدیکه...

65 بازدید | 13 پست

بگین چندم وقتتونه چندماه اقدامید چندین بچه تونه؟علائمهاتون چیه؟

من دوم وقتمه ۷ماه اقدامم یه پسر۲ساله دارم علامتی هم ندارم نه بارداری نه پریودی...

اون ماه با کلی علائم پریودشدم...

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...
عزیزم بچت خیلی کوچیکه سختت میشه

آره چون سر بارداری اولم نازایی داشتم ۱۶ماه

الانم که ۷ماهه اقدام کردم ولی هنوز خبری نیس

روزهامیگذرند...ومن هرروز دنیارا بیشترمیشناسم...عاقل ترمیشوم ومحتاط تر...دیگرکمتر رویامیبافم...دیرترآدمهارا باورمیکنم...کمتراز زشتی ها تعجب میکنم...بیشتراحساساتم رانادیده میگیرم...روزهامیگذرندومن هرروز،بیشترازدنیای سادگی ام فاصله میگیرم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دهم موعدم 😉😉 الان ک علایمی ندارم.. دوسال انتظار برای نی نی اول 😍

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍
2456
آره چون سر بارداری اولم نازایی داشتم ۱۶ماه الانم که ۷ماهه اقدام کردم ولی هنوز خبری نیس

ب شونزده ماهم میگن نازایی 😐

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا به هرکسی که دلش نی نی میخواد یه نی نی سالم عطا کن🙏🥺 .. خدایا تو دلیمو برام نگه دار 🙏😍

من هم دوم تاریخ پریودم هست ولی معمولا دو روز زودتر میشم. یه دختر ۶ ساله دارم و اولین ماهی هست که اقدام کردم.

مثل هر ماه هست علایم م انگار همش دارم پریود میشم.

خدایا شکرت شکرت شکرت.
ب شونزده ماهم میگن نازایی 😐

آخه توی اون۱۶ماه کلی قرص و آمپول وهرماه سونو و بازم بی بی چک منفی داشتم...

2714
آره چون سر بارداری اولم نازایی داشتم ۱۶ماه الانم که ۷ماهه اقدام کردم ولی هنوز خبری نیس

تومل بخدا انشاله هر چی مصلحته ولی ظلم میشه به بچه اول هر چی خیره پیش بیاد

خرم  آن روز کز این منزل ویران بروم....

پلی کیستیک بودم وباردارشدنم سخت با یه عالمه قرص و آمپول یه فولیکول۱۷داشتم

بعد زایمانم سیکل هام منظم شده یعنی نهایت۳روز عقب میندازم به نظرتون پلی کیستیک بودم خوب شده؟چون قبلا ۳ماه یک بار پریود میشدم